Wpis z mikrobloga

Nie mam czasu weryfikować każdej informacji z serwisów ,,Wielka Polska Prawicowa" i ,,Prawda Narodowa - niezależny blog patriotyczny"

Neuropki też wykupują fake newsy. To co, że 10 razy mniej, chodzi o sam fakt.

Zwalczanie lewactwa czasem prowadzi na miny (czy tam na manowce).

Nie, w ogóle nie wzbudziło moich podejrzeń, że w tamtym artykule podano jedynie wersję jednej ze stron konfliktu. Dlaczego miałoby wzbudzić?

No może newsy o tym roku więzienia za kradzież batonika dla polskiego katolickiego hetero patrioty oraz zawiasach za morderstwo dla homo murzyna z korzeniami żydowskimi po zmianie płci to był fejki, ale jednak kiedyś słyszałem o takich przypadkach. Albo podobnych. Chyba w Szwecji tak było, już nie pamiętam.

To wcale nie były fake newsy, tylko moderacja tak je nazwała.

A żona @lakukaracza_ ma małe cycki.

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne
falden - Nie mam czasu weryfikować każdej informacji z serwisów ,,Wielka Polska Prawi...

źródło: comment_GZ6IPSi9wAWficyxdW1ViFAoRXQxNll4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@falden: To nie jest kwestia weryfikacji każdego newsa a posiadania minimimum instynktu zachowawczego.

Jeżeli widzisz gownoblog wielkapolslakatolicka.blogspot albo dumanarodowawaliclewakow.pl to masz gwarancje, ze to nie jest rzetelne źródło informacji tylko stronka, która tworzy jak najbardziej emocjonalny content, żeby nałapać wyświetleń.

Przecież jeden z redaktorów jednego z serwisów należących do właściciela pikio na ukrytej kamerze tłumaczył, ze ta praca polega na wymyślaniu historyjek dla debili o muzułmanach i lewactwie.

Jeżeli nie zapala
  • Odpowiedz