Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymitrop: Ok ale o czym lubi gadać normictwo? Pomysl w sumie nie jest zły ale w mało kto by rozmawiał zaciekle o językach obcych zawsze można się chwalić pracą i do tego to faktycznie może się przydać ale mnie interesuje najbardziej żeby z ukrywać swój przegryw przed normictwem
@Przegryw_bez_zycia: no ale jak zwrócić uwagę, to normictwo rzadko gada na jakieś wyspecjalizowane tematy, przeważnie gadają o dupie maryni, pogodzie albo jak się kiedyś tam #!$%@? - w przeciętnej normikowej rozmowie to trzeba co chwilę dorzucać jakieś truizmy i się całować po fiutach. ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymitrop: eh, chodzi o to żeby nie myśleli że mogą mnie traktować jak spierdoksa żeby się z tym ukryć, a takie gadanie o najebywaniu się to i tak pewnie przychodzi z czasem, jak jest znajomość, bo kto gada do nieznajomej osoby o tym jak się #!$%@?ł kiedyś tam, ja nawet nie muszę z nimi nigdzie wychodzić ani rozmawiać specjalnie, tylko żeby ukryć swoje #!$%@? i zrobić wrażenie, że ja mam własne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymitrop: no w sumie można, przemyśle to. Jakbyś miał jakieś inne pomysły też to mile widziane, zawsze jakiś wybór jest, bo myślałem o czymś artystycznym, ale nigdy nie byłem artystą (scisłowcem też nie X'D) ale języki wydają się fajną opcją.
@Przegryw_bez_zycia: we Wrocku jest np coś takiego, że raz w miesiącu są spotkania konwersacyjne i osoby chcące poćwiczyć mówienie przychodzą i nawijają - tutaj też można spróbować walczyć ze swoimi fobiami przed ludźmi i równocześnie szlifować język ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w innych miastach też pewnie coś takiego jest, ale w takich troszkę większych