Wpis z mikrobloga

W sobotę chciałem z kimś pogadać, ale nie chciałem przebijać się przez pytania "km?" i 95% mężczyzn na omegle i 6obcy, więc założyłem konto na #badoo. Wyglądam słabo, więc żeby mieć jakiekolwiek szanse na rozmowę, musiałem użyć zdjęcia z internetu. Tym razem jednak nie zdecydowałem się na wykorzystanie zdjęcia przystojnego instagramowego modela, bo gdy zrobiłem tak ostatnio, moje konto zostało zablokowane po kilku godzinach. Zamiast tego użyłem zdjęcie jakiegoś mireczka z tagu #pokazmorde. Moim zdaniem, z wyglądem trochę powyżej przeciętnej.

Grałem w grę chybił-trafił (dla niezorientowanych: klika się TAK lub NIE, działa to tak samo jak swipe'owanie w lewo i w prawo na #tinder). Głosowałem w proporcjach około 2/3 na TAK i 1/3 na NIE. Właściwie odrzucałem tylko karyny z ustami jak glonojad albo filtrami typu gwiazdki lub psie uszy. Eliminowałem je dlatego, bo wydaje mi się, że nie miałbym o czym z nimi rozmawiać. Odrzucałem też naprawdę brzydkie dziewczyny, żeby nie robić im niepotrzebnych nadziei.

Ogólnie mógłbym like'ować wszystkie, ale algorytm badoo mógłby się przyczepić i dać mi jakiegoś bana za dziwne zachowanie. Poza tym, z karynami i tak bym nie miał dopasowań, bo one raczej celują w inny typ mężczyzn, więc mój głos byłby zmarnowany, a wydaje mi się, że liczba głosów na TAK chyba jest ograniczona.

Po przerzuceniu kilkudziesięciu zdjęć już wiedziałem, poniżej jakiego progu atrakcyjności będę miał dopasowanie. W tym przedziale miałem bardzo dużo par. Gdy dziewczyna była na granicy, głosowałem na TAK, ale tylko po to, by przekonać się, że jednak pary nie trafiłem. Świetny miernik pozwalający zorientować się, u jak atrakcyjnej dziewczyny mam szanse. Przypominam, że nie było to moje prawdziwe zdjęcie, lecz wzięte z mirko.

Odbyłem kilka rozmów, ale jedna jest warta omówienia. Dopasowało mnie z jedną naprawdę ładną dziewczyną, z zabawnym opisem i ciekawymi zainteresowaniami. Piszemy już czwarty dzień i fajnie mi się z nią rozmawia. Umówiliśmy się już wstępnie na spotkanie w weekend, ale jest bardzo sympatyczna i nie mam serca, by ją wystawić. Tym bardziej, że mireczek, którego zdjęcie wykorzystałem, sprawia wrażenie naprawdę spoko ziomeczka, więc nie mogę mieć o to do niej pretensji. Sytuacja byłaby inna, gdyby to był jakiś chad typu #klaudiusz. Wtedy rozważyłbym wystawienie jej - niech czeka nad jeziorem #pdk.

Swój wiek ustawiłem na 28 lat, a dla dziewczyn ustawiłem przedział wiekowy 18-30 lat. Zauważyłem, że najbardziej podobają mi się dziewczyny w wieku 24-26 lat. Mogłoby się wydawać, że najbardziej będą mi się podobać dziewczyny w wieku 18-20 lat, ale jednak nie - te wyglądają dla mnie zdecydowanie zbyt młodo. Niektóre powyżej 28 lat wyglądały natomiast dla mnie za staro.

Ciekawe jest to, że wiek 24 lata jest wynikiem reguły połowa wieku mężczyzny + 7 lat. Mam 34 lata, a 34/2+7 to właśnie 24. Ciekawe, czy z wiekiem granica będzie się przesuwać i za sześć lat, gdy będę miał 40 lat, najbardziej będą mi się podobały dziewczyny w przedziale wiekowym 27-29 lat.

Gdy już miałem konto na badoo, to postanowiłem jeszcze sprawdzić, jak wygląda przeciętna kobieta w wieku 40-45. Byłem ciekawy jak może wyglądać diva 40+ z dobrymi opiniami na garsonierze, do której zamierzam iść. Jestem rozczarowany, bo większość babeczek 40+ już całkiem mocno zgrażyniała. Nie wiem, czy jest to reprezentatywna grupa, bo pewnie te atrakcyjne i zadbane są w związkach i nie muszą szukać faceta na portalu randkowym. Było jednak kilka dobrych milfów, więc jest nadzieja, że moja diva będzie wyglądać dobrze.

Myślę, że będę trzymał to konto, dopóki nie dostanę bana. Z dobrym zdjęciem są znacznie większe szanse na rozmowę z kobietą niż na #omegle i #6obcy, a w jesienne wieczory pewnie będzie mi się nudzić.

#tfwnogf #przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
Umówiliśmy się już wstępnie na spotkanie w weekend, ale jest bardzo sympatyczna i nie mam serca, by ją wystawić.


@wyjzprz2: to się trochę zdziwi dziewczyna. Planujesz uprzedzić, że nie wyglądasz jak na zdjęciu?
  • Odpowiedz
@normix1: też jestem fanem jego contentu, moim zdaniem to arcydzieła dla prawdziwych koneserów. Może jego działalność nie jest tak donosna jak innych trolli, ale trzeba docenić kunszt. Stworzył postać mająca w sobie cechy autystyczne i lekko parainoiczne. Perełka. @wyjzprz2 proszę o więcej tego typu contentu i mniej nofapa
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: @harakiri888: Przecież nie zamierzam się z nią spotkać. W piątek napiszę jej, że w weekend wypadła mi jakaś ważna sprawa i że musimy przełożyć spotkanie na inny termin.

@nordsjelland: 24-26

@tom44: Jedna para w ciągu dwóch tygodni. Potem tinder zablokował mi konto. Konto photofeeler już usunąłem, ale pamiętam, że miałem jeden komentarz, że jestem "bit arrogant".

@Zawilecc: Zgoda co do tego, że marnuję czas tej
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: lol, ale ja tu nie jestem żeby wyrywać dupy człowieku. Jak to co jest "stalkersko-psychicznego" w podszywaniu się pod jakąś fikcyjną postać i umawianie się na spotkanie? Zamiast zabrać się za siebie, brniesz dalej w świat jakichś powykręcanych marzeń i fantazji. Wykazujesz niepokojące cechy, skąd ty w ogóle znasz te wszystkie nazwy butów i ciuchów, w które ubierają się dziewczyny? Ile procent swojego wolnego czasu w ciągu dnia poświęcasz na
  • Odpowiedz
ja tu nie jestem żeby wyrywać dupy człowieku


Moje konto na badoo też nie jest po to, by wyrywać dupy, ale żeby z kimś pogadać. Gdy byłem młodszy, po prostu dzwoniłem do kumpla, by wyszedł i włóczyliśmy się po mieście. Teraz większość moich kumpli ma już dzieci i nie jest tak łatwo wyciągnąć ich z domu. A samotność jednak doskwiera. Każdy, kto próbował znaleźć osobę do rozmowy na #omegle i #6obcy,
  • Odpowiedz
Powodem jest brak motywacji do wychodzenia z przegrywu, lenistwo i ogólne przygnębienie po powrocie z pracy do pokoju, w którym jedyną rozrywką jest komputer,


@wyjzprz2: Słuchaj. W przeciwieństwie do wielu osób od tagu na P, nie jesteś mizoginem, ani typowo toksyczną osobą z wymaganiami godnymi księcia Luksemburga.

Za to po twoich postach bardzo wyraźnie widzę, ze jesteś strasznie zaniedbany wizualnie.
Nie wiem jaka jest twoja sylwetka. Widziałam, że ćwiczysz.

Zauważyłam za
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Nie jestem aż tak bardzo zaniedbany, jak może to wynikać z moich wpisów. Mam biurową pracę w korpo i nie mogę wyglądać jak lump. Gorsze ubrania zakładam, gdy wychodzę na spacer po osiedlu o godzinie 22:30 i raczej jest mała szansa, że ktokolwiek mnie zobaczy.

Nie jestem wrogi wobec kobiet, bo jestem normalnym chłopakiem, który ma siostrę i kilka koleżanek. Nie pochodzę z patologicznej rodziny, miałem szczęśliwe dzieciństwo, mam znajomych,
  • Odpowiedz
Nie jestem aż tak bardzo zaniedbany, jak może to wynikać z moich wpisów


@wyjzprz2: To bardzo dobrze, że rzeczywista sytuacja jest lepsza, niż można odebrać z twoich tekstów.

Osobiście widziałam niebieskich, po których od razu było widać, że są samotni (to czasem naprawdę widać). Ale zdecydowana większość z nich była mocno zaniedbana wizualnie, tj. nadwaga, niechlujny i niedopasowany ubiór, kiepska fryzura. Oni tego najprawdopodobniej nie byli za bardzo świadomi.
Jeśli taki
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Co do zmechacenia ubrań, to od lat korzystam z golarki do ubrań. Ładnie usuwają kłaczki.
Nadają się szczególnie do ubrań z cienkiej przędzy i gęstym splotem. Używam do płaszczy wełnianych, szali, swetrów, bluzek z dzianiny.
Tylko trzeba to robić ostrożnie, żeby nie wciągnęło samej tkaniny. Ale potrafi to przedłużyć żywotność estetycznego ubrania 2-3 razy.
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Brawo, sam chciałem coś podobnego napisać do mirka @wyjzprz2 ale pewnie nie umiałbym tak dobrze tego opisać.

Powodzenia w zmianach i trochę mniej analizy dzisiejszego świata. Z własnego doświadczenia - z różowymi bywa tak, że naprawdę nie każda patrzy na wygląd tak, jak ty o tym myślisz. Wrzucanie cudzego zdjęcia tylko pogłębi Twoje myśli depresyjne. Idź do sklepu, kup normalnie ubrania, zrób sobie ładne, schludne zdjęcia i próbuj.
  • Odpowiedz