Wpis z mikrobloga

@justkilling: Z krzywym ryjem da się coś jeszcze zrobić, możesz próbować różnych fryzur, operacji, zadbania o siebie, zarostu. A jak masz 170 cm jako 26 letni człowiek to możesz co najwyżej .. w zasadzie to nic.
  • Odpowiedz
@Marek1991: Nic, mam ból dupy, że los zdecydował za mnie, że będę miał trudności z kobietami, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, gdzie wartości się zmieniły, w biznesie i technologiach dominują takie wartości jak inteligencja, wiedza, filozofia, a w związkach nadal kierujemy się najbardziej pierwotnymi instynktami. TO jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@justkilling: Przemcel nie jest reprezentatywną próbką statystyczną, poza tym to troll. Niby #przegryw a korzysta z social mediów jak celebryta. Hajsu mu wpadnie i kto wie, czy jakiejś nie obraca na boku. Poza tym jakby ogarnął fryz i nie wytrzeszczał ostentacyjnie zębów do zdjęć to wyglądałby normalnie
  • Odpowiedz
@Marek1991: Ale ja mówię otwarcie o swoich potrzebach i instynktach, a takie #p0lka to gadają o tym, że charakter jest ważny, że facet ma być miły itp. Kłamstwo i bujda na resorach zbudowane po to by bogaci brzydale mogli beciakować
  • Odpowiedz
Poza tym, brzydkie kobiety i tak mają szansę na znalezienie jakiegoś desperata


@ponerLokej: Taki wasz obraz. Najpierw skupcie się na wykształceniu i pracy, a nie na laskach... a tym bardziej nie na brzydkich
  • Odpowiedz
@Marek1991: A ktoś poza tobą ustalił taką kolejność? Bo sorry nie jestem w piaskownicy byś mi rozdawał grabki i wiaderko.
Ale dobra, na próbę przyjmuję twoje priorytety. Jaka jest kolejność do zdobycia sexy laski?
  • Odpowiedz
Jaka jest kolejność do zdobycia sexy laski?


@ponerLokej: XD
Wykształcenie mgr. inż lub sam inżynier na jakimś dobrym kierunku w którym nie będziesz miał problemów z pracą i zarobkami, ciśnięcie ostro w pracy żeby zdobyć pozycję i kasę, żyć sobie na lajciku, mieć jakieś zajęcie po pracy
  • Odpowiedz
@Marek1991: Sprowokowałem cię do takiej odpowiedzi. Bo właśnie jest z tym pewien problem. Mianowicie sukces zależy bardzo czesto od pewności siebie i samozaparacia. A trudną taką w sobie znaleźć jeśli życie #!$%@? cię na każdym kroku, a w okresie dzieciństwa, wczesnej młodości wpoiło ci świat #bluepill który jest teraz weryfikowany przez życie i zdajesz sobie sprawę, że to jest błędne koło?

Nie sądzisz, że wielu osobom znalezienie kogoś
  • Odpowiedz