Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam sprawdzonej wkrętarki, moc powyżej 50Nm, fajnie jakby miała dwie baterie i ładowarkę.
Budżet to jakieś 550zl.
Nie Makita (słabe baterie) i nie Stanley (mam obecnie, bije ostro w osi, na reklamacji producent stwierdził że w normie, a 5cm wkręt mi tańczy oberka i nie mam go jak docisnąć)
#diy #stolarstwo
  • 22
@SynStolarza: który model w tej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rafion: można by długo wymieniać co nie w tej cenie. To ma być wkrętarka która ma przeżyć jeden remont domu, a później służyć od czasu do czasu przez kilka lat
@fimino hm... Mój Stanley nie bije, widać miałem szczęście :)
Z tej półki cenowej to może się okazać że wszystko to to samo tylko w innym kolorze obudowy. AEG to nie ma ze stanleyem i dewaltem czegoś wspólnego? Oprócz makity i boscha to zostają ci już tylko tańsze supermarketówki, zejzezdam jakieś macalistery i są spoko za te pieniądze
@fimino: mój ojciec ma 2 wkrętarki AEG, jedna już z 5 lat żyje i nie chce wyzionąć ducha 12v chyba, a druga mocniejsza 18v po 2 sezonach działa jak nowa, pracują w firmie budowlanej gdzie ciągle się coś wkręca więc moim zdaniem ok. Nie wiem czy tylko do 550zł kupisz wkrętarkę 18v
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krunch: ja mam swojego Parkside'a już parę lat i cały czas pracuje. Makite u mnie w pracy działała na pełnych obrotach przez 3 lata, aż zdechła. Na reddicie polecają dewalta.