Wpis z mikrobloga

Czas na #kinocebulowe!
Pytanie mireczki, pod #epson EH-TW5600 (3LCD) bardziej nada się farba Tikkurila H499 czy J499? Podobno H499 jest jaśniejszy, niż na opakowaniu i zamieszczonym zdjęciu. Ściany mam całkowicie białe, parę miesięcy temu malowane. Niby im ciemniejszy, tym fajniejszy kontrast i czernie, lecz nie chce przesadzić. Jeszcze zastanawiam się nad pomalowaniem czarnej obramówki, lecz nie wiem czym. Jak będę zadowolony, to zakupie jakąś fajniejszą/droższą farbę i je porównam.

#projektor #projektory #kinodomowe
Danteo2 - Czas na #kinocebulowe!
Pytanie mireczki, pod #epson EH-TW5600 (3LCD) bardz...

źródło: comment_6gttOdFMLwwno3xYHXN7DtQYUoLZSAFJ.jpg

Pobierz
  • 12
Mam u siebie pomalowane tikurilla h499. Rzeczywiscie odcien h499 jest duzo jasniejszy niz na wzorniku, taka przybrudzona biel. Co do kontrastu, pozostaje taki sam, ile tonow bys nie zszedl z szaroscia, po prostu czern bedzie glebsza, a biel bardziej przygaszona, cos za cos. Choc przy tanich projektorach pokroju tego epsona szary ekran jak najbardziej dziala inplus, tym bardziej przy jasnych scianach. Lepszych fabr nie oplaca sie kupowac zwazywszy na warunki projekcji (
Excalibue - Mam u siebie pomalowane tikurilla h499. Rzeczywiscie odcien h499 jest duz...

źródło: comment_5Btxl7XAS9fCqSAW1f5HHLk67Ec4ZKSC.jpg

Pobierz