Wpis z mikrobloga

@wysuszony: @Amasugiru: testowałem asusa, logitecha z mechanicznych kalwiatur

słuchawki miałem panasoniki, pozniej beatsy monster pro (10 polek wyzej), obecnie razery (dostałem za free z hameryki to nie bede wybrzydzał)

myszki microsoftu i teraz juz drugi deathadder (wymienion yza friki na gwarancji, na obu łacznie przegrałem ponad 6,5k godzin)

podkładka tracera albo trusta ostatnia, na walentynki dostalem razerowa zeby do myszki pasowala od dziewczyny
@pieczywowewiadrze: OPTOMECHANICZNE PRZEŁĄCZNIKI STABILIZATOR NA KAŻDYM KLAWISZU

GRAFIKA 6 GIGA

Czasem trzeba rozróżnić feature od gimmicku marketingowego. Nowe technologie zawsze przyjmę, ale to że są innowacyjne nie oznacza, że są lepsze, skuteczniejsze, bardziej komfortowe.

Jaką funkcje ma mieć stabilizator na każdym klawiszu? Bez stabilizatora rozumiem palce bolą i w ogóle klawisze nie działają. To jest bezużyteczny gimmick którego zadaniem jest przekonanie konsumenta, że ten sprzęt musi więcej kosztować niż inne. Oprócz
@Amasugiru: xD uwielbiam te ideologie by sie #!$%@? i domysły i dopowiedzenia jak te "na ajfonie sie nie da wgrac mp3 ani zmienic dzwonka"

Razer Huntsman zaplacilem 529 a nie "ponad 8 stów"

Beatsy:

mnie nie stać, ale z pewnością jest mnóstwo konkurencji za może 60% ceny


no i teraz nie wiem czy odnosisz sie do ceny półkowej 1800 pln czyli 60% z tego to 1080 (wciąż 2x wiecej niz razery
@pieczywowewiadrze: 60% tyczyło się Razera/Panasonica nie Beatsów, bo na te akurat szkoda strzępić ryja, ajfon koło beatsów nie stał jeśli chodzi o przepłacanie i snobizm. Z tego co wiem żadne słuchawki Razera nie kosztują 1800pln.

Większa cena != wyższa półka, a ogólnie Razer vs Beats to nawet nie są produkty tego samego użytku, to jak nazwać gitarę basową i klasyczną "gitarą" i włożyć na jedną półkę.

uwielbiam te ideologie by sie
i te wszystkie superficzery typu stabilizatory są tylko chwytem marketingowy, który chapnąłeś jak polka na erasmusie.


@Amasugiru: i pudło bo pierw kupilem klawiature a dopiero jak ja rozpakowalem i zaczalem uzywac to zajrzalem pod spod by zobaczyc czemu tak zajebiscie dziala ale brnij dalej :)

Co do cen w 2014 to nawet nie bede sie wypowiadal bo smartfony podrożały jeszcze bardziej niż sprzęt razera więc to nie jest kwestia pompowania cen
@Megawonsz_dziewienc: Co to za #!$%@?. Sprzęt drogi co nie zmienia faktu, że chociażby miękkie skórzane podkładki pod nadgarstki to zajebioza i pod względem wygody Corsair czy inne plastikowe wysrywy mogą się chować.