Wpis z mikrobloga

Jako, że @tellet mnie zablokował, żebym nie mógł odpowiedzieć na jego głupie "abozapeło", to wklejam tutaj:

Chodzi o ten wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/44005739/poddaje-sie-mirki-nie-mam-na-to-sily-gadam-z-rodzi/

Ale jaka dyktatura, chyba odlatujesz już. Ustawa o mediach nie przejdzie, tak samo jak zakusy na ozusowanie studentów czy inne smieszne pomysły.


@tellet: Nie, nie odlatuję.

Nie przejdzie? To czemu o niej mówią? Ja w 2015 roku w pewnym momencie powiedziałem "nie, oni nie będą niszczyli sędziów". I co? Robili to.
To nie jest dyktatura senu stricto. Ale ograniczenie informacji medialnych o krytykę rządu spowoduje, że wybory nie będą wolne i demokratyczne - tak jak w PRL.

Mówisz o wybielanym przez opozycję krzysiu brejzie, którego stary zrobił sobie folwark w Inowrocławiu?


@tellet: Nie. Mówię o kaście kierowanej przez wiceministra sprawiedliwości, która wykorzystywała dane z minsiterstwa to oczerniania sędziów, którzy nie zgadzali się z PiS.

Teksty o Brejzie to fejk. Szkoda, że nie masz wiedzy na ten temat.

Tak jak tymczasowy VAT 23%


@tellet: Tak, podnieśli bo był koniecnzy. Dlaczego PiS nie obniżył? Ba, dlaczego pIS go podwyższył? Otóż "tymczasowy VAT" wygasał z końcem 2015 lub 2016 roku. PiS musiał podjąć ustawę o podwyższeniu VAT na następne lata. A mogli nic nie robić i tym samym VAT byłby obniżony.

eraz widzę drugi wpis - no tak, przecież dowody nigdzie nie giną. Spotykanie się na cmentarzu 3 panów to też nic nadzwyczajnego. Zmielenie 4xTAK to już pomijalna historia, czy jeszcze tabu?


@tellet: Ale giną w sprawie PISowców. Pod nadzorem pisowskiego prokuratora generalnego. Nie widzisz w tym nic dziwinego?
I nie masz nic lepszego niż to tępe "abozapeło"? Wyżej na to narzekałeś, a teraz robisz to samo.

No i ta konstytucja - dokument, do obrony ktorego wyciąga się jakiegoś podrzędnego informatyka z niewiadowem, żeby wraz z totolotkowym farciarzem OTUA stali pod łazienkami...


@tellet: Nie wiem o czym piszesz. Jestem prawnikiem i jestem w stanie ocenić konstytucję. I przede wszystko to jest dokument, którego pewnie nigdy nie czytałeś i nie rozumiesz jego wagi.

Jeśli chcesz tutaj się promować z nieudacznikami z PO, którzy jadą tylko na tym, że są "antyPiS, a potem zobaczymy", mimo że co i rusz się sami pogrążają, to niespecjalnie ci to wyjdzie.


@tellet: Jeśli chciałęś udawać, że krytykujesz PiS to idzie ci fatalnie.

I jeszcze jedno: gdybyś miał choćby odrobinę rozumu i godności człowieka to byś mnie nie blokował. Tym sposobem łatwo pokazałeś, że jesteś kolejny pisowskim trollem.

Twoja postawa jest żałosna. Wstyd mi za takich jak ty.

P.S. nie jesteś na czarnej. Możesz swobodnie tutaj pisać.

#neuropa #bekazpisu #4konserwy #polityka #bekazprawakow #dobrazmiana
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GordonL: Typowi pisowcy widząc kogoś inteligentnego - boją się dyskusji, konfrontacji. Przykład idzie z góry - patrz Kaczyński i Tusk ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GordonL: "Hurr durr, PiS jest #!$%@?, moi starzy pisiory, ale w sumie wszystkie partie są do dupy a zwłaszcza PO, mam #!$%@? na sądy i konstytucję więc zagłosuję na PiS bo dali mi pieniążki" xD
Już chyba lepiej wprost powiedzieć że jest się wyborcą PiSu niż odstawiać takie intelektualne fikołki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GordonL: co to w ogóle za wpis :D

moi rodzice tacy gupi, bo w kraju kupa, a oni tylko na peo gadają, a zero konkretów, no to he he idę głosować na pis, bo pinioszki dali

:D
A autor tego geniuszu dostanie info, że go wołasz skoro Cię zblokował? Hej @tellet może się wypowiesz, czy tutaj też się schowasz?
  • Odpowiedz