Wpis z mikrobloga

Ale żeby twierdzić, że Konfederacja to jedyna partia, która może cokolwiek zmienić i jest to realna opozycja do PiSu to rzeczywiście trzeba mieć te 16-18 lat i nie pamiętać żadnych innych wyborów.

Konfederacja to sztuczny zlepek ludzi o skrajnie różnych poglądach, a wszyscy narodowcy oraz karierowicze z Konfederacji wcześniej czy później przeskoczą do PiSu na ciepłe posadki.

Głosowanie na Konfederacje = Głosowanie na PiS

#konfederacja #wybory #korwin #4konserwy #neuropa #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
Mimo większej frekwencji korwin ma całkiem spora szansę na wejście do sejmu, ponieważ nie ma małych alternatyw, które mogłyby podkradać głosy tak jak kiedyś palikot, kukiz czy biedroń. Są do wyboru wyłącznie 4 partie systemowe, które już kiedyś rządziły + jedyna alternatywa konfederacja.

Co do niektórych głosów bojących się intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski mam zbawienną wiadomość: Intronizacja nastąpiła w roku 2016 za rządów pis i nie sądzę by Braun miał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Clefairy: Wystarczy spojrzeć na takie polityczne dziwki jak Siarkowska czy Andruszkiewicz. Ludzie z Konfederacji jeśli się dostaną też będą chcieli sobie zapewnić byt w następnej kadencji i przykleją się do silniejszego, bo przecież Konfederacja się rozpadnie.
  • Odpowiedz
@Clefairy: mam jako zadeklarowany liberał mieszane uczucia apropo Konfederacji. Niby program spoko, ale głównymi twarzami są Braun, Korwin, Liroy i na dokładkę Narodowcy. To się kupy nie trzyma
  • Odpowiedz
@sorek kurde ziomek, lubię Twoje wpisy o samochodach, ale to co Ty #!$%@? o polityce to ręce opadają ( ͡° ʖ̯ ͡°) siedzisz w UK i bezczelnie głosujesz na Korwina i mówisz że robisz to od 20 lat. Czyli od 20 lat oglądasz jak Korwin #!$%@? koncertowo wszystkie wybory i co wybory okłamujesz siebie i innych że tym razem się uda xD No genialna taktyka. Nie wspominając
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panie-co-pan: to nie są szury.

Są realne zagrożenia ze strony neomarksistowskich ideologii takich jak lgbt, których skutki i przyczyny dobrze wyjaśnia film poniżej.

Globalne ocieplenie istnieje, ale ludzkość przeżyła epoki lodowcowe i gorsze kataklizmy a bez silnej kultury nie przetrwamy nawet zwykłego kryzysu (zobacz ile ludzi na świecie wybił i wybija marksistowska idea, Korea, Kuba,
sorek - @panie-co-pan: to nie są szury.

Są realne zagrożenia ze strony neomarksistow...
  • Odpowiedz
  • 6
Zastanawia mnie jedna rzecz - otóż czy ludzie, którzy chcą głosowac na konfederację widzieli tych swoich liderów kiedykolwiek na żywo i czy słyszeli co mają do powiedzenia?

Otóż ja byłem, chyba z pół roku temu w Warszawie, podczas jednej z ich demonstracji i przemarszu. Okropne przeżycie to było. Ilość szurowatego #!$%@? była zatrważająca. Jakiś młody wodzirej darł jape do mikrofonu wykrzykując co chwilę PRECZ Z UNIA EUROPEJSKĄ oraz inne bzdurne hasła. Polecam
  • Odpowiedz
@sorek: ja wiem, że jesteś raczej malo ogarniety, wybaczam ci to :) nie każdy musy mieć wysokie IQ i to jest ok.

Ale tym bardziej muszę to napisac jasno: ani nie jestem komuchem, ani nie głosuje na PiS, ani na PO.

Dziekuje za uwage, pozdrawiam i życzę powodzenia na wyborach
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie jedna rzecz - otóż czy ludzie, którzy chcą głosowac na konfederację widzieli tych swoich liderów kiedykolwiek na żywo i czy słyszeli co mają do powiedzenia?

@Kielx: A czy ludzie głosujący na inne partie widzieli? Czemu wszystkie posty szkalujące Konfę są w tak kretyńskim tonie, jakby można było wybrać albo Konfa jest, albo jej nie ma?

Wybieramy Konfa - banda czworga.
Konfa to daje jakiekolwiek szanse na zmianę klimatu,
  • Odpowiedz
Ale żeby twierdzić, że Konfederacja to jedyna partia, która może cokolwiek zmienić i jest to realna opozycja do PiSu to rzeczywiście trzeba mieć te 16-18 lat i nie pamiętać żadnych innych wyborów.

Konfederacja to sztuczny zlepek ludzi o skrajnie różnych poglądach, a wszyscy narodowcy oraz karierowicze z Konfederacji wcześniej czy później przeskoczą do PiSu na ciepłe posadki.

Głosowanie na Konfederacje = Głosowanie na PiS


@Clefairy: No nie, bo wejdą głównie
  • Odpowiedz
@djtartini1: oczywiście ja nie twierdzę że Korwin ma wiedzę ale kierunek najbardziej zbliżony do mojego inne są tylko gorsze.- ateista za aborcją średnio pasuje do konferencji ale do reszty mi jeszcze dalej
  • Odpowiedz
@konradk: jestem z wykształcenia po finansach i ekonomi znam się na gospodarce. Nie pasuje mi Korwin ale inni są gorsi wolę protestować w ten sposób niż narzekać na wykopie jak to źle w Polsce będzie bo będzie ale głupi lud nie rozumie bo wiedzy o gospodarce brak...
  • Odpowiedz