Wpis z mikrobloga

Nikt mi nie powie że babom po ślubie nie #!$%@?.

Człowiek się łudził, że jak poślubi swoją ukochaną która odwzajemnia uczucie, to będzie wszystko cacy, ale tak kufa nie jest.

Wszyscy powtarzali 'nie żeń się, po ślubie każda jest taka sama', a człowiek młody i głupi to myślał że w jego przypadku będzie inaczej. Otóż kufa nie.

A tu jeszcze przynajmniej kilkanaście lat takiej udręki, dopóki dzieci się nie usamodzielnią, zanim cokolwiek będzie można podziałać w kierunku naprawy błędu młodości.

Przestroga dla tych z tagu #przegryw, cieszcie się z tego co macie (a raczej doceńcie to, że nie macie tego problemu co my, żonaci).
  • 38
  • Odpowiedz
@ravau XDDDDDDDDD ile razy brałeś rozwód? przestań #!$%@?ć takie smuty. poza tym czasami kobiety też pracują i też wiele jej się należy, jeżeli chodzi o podział. sytuacje są różne. czasami facet jest powodem rozwodu, wiesz? chyba, że aż takiego miałeś pecha i miałeś tak ciężko, to nie wiem jakim musisz być frajerem w takim razie xD
  • Odpowiedz
Nikt mi nie powie że babom po ślubie nie #!$%@?


@ujemna_delta_dzielona_przez_zero:
ja powiem.

Mojej Żonie nie #!$%@?ło, a wręcz przeciwnie. Lepiej znosi krytyczne momenty, które kiedyś kończyły się kłótnią, teraz ma to formę normalnej rozmowy. Jest bardziej troskliwa. Poziom "zazdrości" o mnie spadł, wraz z wieloma tego konsekwencjami.

Pomimo 10 lat spędzonych jako para przed ślubem i było bardzo dobrze, to po ślubie jest jeszcze lepiej.

Czy to skutek ślubu? Być
  • Odpowiedz