Wpis z mikrobloga

#stomatologia #warszawa #osemka #osemki

Mirunie, może ktoś z Was polecić jakiegoś chirurga-stomatologa do wyrwania ósemek w Warszawie? Wyrwanie częściowo zatrzymanych ósemek.
Byłem wczoraj na konsultacji u jednego stomatologa i pełna wycena (tj. dłutowanie, leki, opatrunki, znieczulenia i zszywanie) wyszło około 600 zł za zęba. Jednak był to chirurg z poleceniao b. dobrych opiniach.
Da radę gdzieś taniej u chirurga o dobrej renomie?
  • 16
@TyPopaToPanTadeusz: w MCS terminy to pewnie teraz na jakiś kwiecień xd na wizyte konsultacyjną.
W cepelku trzeba o 7 rano stanąć w kolejce i na górze się potem wykłócać o miejsce. Ale wizyta jest tego samego dnia.
Od pazdziernika chirurgia stomatologiczna z Nowogrodzkiej przeprowadza się na Żwirki i Wigury. Będzie się to nazywać uniwersyteckie centrum stomatologii.Imo tam wszyscy są dobrzy. Zawsze robią zdjęcia RTG (punktowe jest za darmo na NFZ) ewentualnie
Wracam do tematu, aby poinformować w razie, gdyby komuś to miało kiedyś pomóc.

Koniec końców wybrałem się do Corten Medic na Modzelewskiego i wyrwałem ósemkę na NFZ. Płaciłem tylko za pantomogram. Wszystko poszło szybko i gładko, polecam. Drugą dolną ósemkę też tam będę wyrywać.

Trzymajcie się!