Wpis z mikrobloga

@Raum: Lisia nora i Otwarta, obydwa lokale blisko siebie na Żeromskiego. Jest też jeden browar restauracyjny Pivovaria, który warzy piwo w podziemiach Restauracji gdzie znajduje się także klub nocny dostaniesz tam APA, IPA, pszeniczne, bursztynowe. Na górze jest restauracja, a na dole klubo-restauracja. Tu i tu dostaniesz to piwo. Można też brać butelkowane na wynos. Piwo kraftowe ale niewiele rodzajów dostaniesz w Winowajcach na Curie Skłodowskiej w restauracyjnym zagłębiu Radomia. Na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@serczi: słabe bo ten bar jest śmieszny, reklamują się czarnym kotem a mają jedno piwo z naszego browaru. Już lepiej do parkowej, więcej rodzajów plus bernardyny o ile mnie pamięć nie myli.
@serczi Czarny kot jest paskudny, kiedyś kiedyś jeszcze się nadawało do picia ale aktualnie musieliby mi dopłacać za picie xD W Otwartej byłem raz i nawet nie wiedziałem że mają krafty, sprawdzę, dziena.
Już lepiej do parkowej, więcej rodzajów plus bernardyny


@Campell: Do parkowej można, ale radzę pić z butelki - ostatnio dostałem kufel, który wyglądał jakby ostatnie mycie miał w 1996 ()