Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam #butytrekkingowe za kostkę nieprzemakalne. Do tej pory używałem #salomon X-Ultra GTX ale za każdym razem jak gdzieś poszedłem i trochę bardziej padało (albo lazłem przez mokrą trawę), to później wylewałem z nich wodę jak z wiadra.
Jakie #buty kupić, żeby były wygodne, trwałe i naprawdę nieprzemakalne? Odpowiedni budżet wykopię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #turystyka #gory #cebuladeals #podrozujzwykopem #trekking #pytanie #obuwie
  • 15
@zdzisiek-bula: Bo kupiłem buty, chwilę później miałem wypadek. Buty leżały (ja też) a jak wreszcie zacząłem ich używać i się zorientowałem że przeciekają, to było już po okresie 2 lat od daty zakupu.
  • 0
@zdzisiek-bula @One_day_full Trochę to trwało, bo w tzw. międzyczasie miałem dość długi urlop i kilka innych przygód. Po zgłoszeniu reklamacji przez stronę, wymieniłem z GTX jeszcze kilka maili. Dostałem opłacony list przewozowy i dziś wysłałem im buty na testy. Do tej pory cała sprawa prowadzona jest bardzo porządnie. Dam znać jak dostanę jakąś odpowiedź gdy już sprawdzą te buty :)