Wpis z mikrobloga

Pewnie głupie pytanie, ale nie oglądałem siatkówki odkąd Polacy zdobyli mistrzostwo świata i nie jestem na czasie. Ten murzyn to taki nasz, polski, jak np. Izu Ugonoh, czy taki sprowadzony specjalnie do grania, jak np. Roger Perejro?
#siatkowka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drogomir: taki pół na pół, mówi dość sprawnie po Polsku, ma żonę Polke, dom chyba też. Bliżej mu zdecydowanie do Izu niż do farbowanych lisów
  • Odpowiedz
@Drogomir: I to i to. Koleś mieszka kilka lat już w Polsce, ma żonę Polkę i córkę. Kilka lat musiał czekać, żeby Kuba pozwoliła mu grać w polskiej reprezentacji. Jak coś to mówi bardzo dobrze po polsku.
  • Odpowiedz
@Drogomir: Kubańczyk z polskim paszportem. Mieszka w Polsce chyba od 2013 roku, ma żone Polkę i od kilku lat czeka na możliwość gdy dla naszej reprezentacji, chociaż biły się również o niego rosja i katar. Od początku twierdził że chce grać tylko dla Polski, pomimo potężnych ofert finansowych z innych krajów.
  • Odpowiedz
@rbk17: Powtórzę to co napisałeś:

to tak jakby Messi dołączył do naszej kadry kopaczy


Obrażam nie Ciebie, a Twoją wiedzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) 22 lata oglądasz siatkówkę a #!$%@? takie głupoty. Nasza kadra bez Leona w składzie 2x z rzędu wygrywała MŚ,
  • Odpowiedz
@nn1upl: ale jesteś chamski i wulgarny, czemu nie umiesz spokojnie czegoś napisać. Naprawdę chcesz polecieć z wykopu? Już jeden koleś za takie odzywki poleciał na 3 miesiące a potem dostał perma bo mu kompletnie odbiło. Wysiliłem się i zrobiłem kompilację screenów z jego komentarzy. Także uważaj na słowa bo jestem bliski podjęcia działań...
  • Odpowiedz