Wpis z mikrobloga

Ania za to wspaniała. obudziało się i pierwsze co? Prentesje. Uciągnięta, nadąsana. Ona spała nie tam, gdzie by chciała, okno otwarte i już chora. Oczywiście apel do 5 osób w pokoju, że tak nie będzie. I już będzie dochodzenie, kto sobie rezerwuje łóżko a ona lady magbet musiała przy oknie.

Matko, jak wy możecie mówić że ona jest git jprdl

proszę o szturm modlitewny za nią
#bigbrother
  • 10
  • Odpowiedz
@Bigbrother: jest bardzo fajna, nie jest fałszywa i jest mega pomocną. Spala na innym miejscu, bo Malwina jej powiedziała, że tamte dwa miejsca obok niej są zajęte. A chciała spać koło Malwiny. To samo powiedziały bliźniaczki.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: ale co z tego że CHCIAŁA. to żaden argument. A już robienie od rana dymu z tego powodu. I jaka szczera? Arogancja nie jest objawem szczerości. Szczera to jest sara, która mówi co mysli, bez poczucia, że jest lepsza i się jej coś należy. przestań głupio bronić tej dziewuchy
  • Odpowiedz
@Bigbrother: a wiesz, że ona wyszła z pokoju zwierzeń i wtedy to powiedziała? Siostra jej musiała powiedzieć, że nie można tak robić. No chciała tam spać, ale powiedziała Malwina że to miejsce jest zajęte. Gadali o tym na górze , siostra ja wezwała i później to powiedziała. Nic się nie odzywala później. Arogancja? Jak jej coś nie pasuje to mówi i nie mówi tego w chamski sposób. Na szczęście na
  • Odpowiedz
@Bigbrother: Problem z dupy z tym spaniem ,przecież tam jest 10 miejsc do spania mogła połozyc się gdziekolwiek ,nie musiała akurat obok Malwiny.A po drugie przychodząc do takiego programu trzeba się liczyć z tym ze możliwe ze nie będzie miejsca i trzeba będzie spać koło faceta a nie wymówki nie będe spac z facetami bo mój narzeczony będzie zazdrosny.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: tu nie ma żadnych ulubieńców, bo program trwa zaledwie 3 dni. Tak jest szczera. Nie spala na tamtym miejscu ,bo zarezerwowane, nie spala też na miejscu osób, które już były w sypialni, bo tak ustalili, że kto już tam spał tam jest jego miejsce. Zresztą tak samo jak Sara, która powiedziała że nie ma co wchodzić komus do łóżka wiedząc, że ktoś ma partnera. I teraz będą chcieli podzielić
  • Odpowiedz
@karolina-mieszczynska: ale by mnie wlurwiło akurat jak słyszę że nie mogę spać w danym miejscu bo ameba co cały czas jest na 8 miejscu sobie zajmuje miejsce. To najlepiej niech nic nie robi bo nawet jak ostatnia wejdzie do sypialni do jej miejsce zarezerwowali. Podpisała że to jej?
  • Odpowiedz