Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki myślicie że kupno Wii u zamiast switcha ma sens? Za około 800zl można dostać z pro controllerem i wieloma grami, jak również ograć gry z Wii, więc jest to dużo tańsza opcja

#nintendoswitch #nintendo #konsole
  • 31
  • Odpowiedz
@bejt: według mnie tak ale przeanalizowałbym sobie dokładnie rachunek tego w co chcę zagrać. W przypadku pstryka zwracałbym szczególną uwagę by doszukiwac się informacji technicznych o grach - szczególnie portów bo czasami są nadzwyczaj gówniane a czasami tylko kiepskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grałeś w wersję na wii u? Pisałeś, że switch to twój pierwszy kontakt z nintendo.


@Kryspin013: a jakie to ma znaczenie? różnica miedzy 720p a 900p dla mnie osobiscie jest odczuwalna niezaleznie od gry ;)

a skoro w przypadku BOTW mam wybór, to wolę grac w
  • Odpowiedz
czyli dalej wysuwam wniosek, że jak kocham mariany to miec w tej cenie co napisalem galaxy 1,2, 3 world i z 10 gierek, którę chcę ograć vs 10 gierek na switcha każda 150 zł to jednak dobry deal :P


@bejt: sądząc po tym i poprzednim Twoim komentarzu, to tak naprawde chcesz kupić obie konsole, tylko rozłożyć to w czasie

jest to bardzo rozsądne podejscie, jesli nie planujesz szaleć z kasa
  • Odpowiedz
a jakie to ma znaczenie? różnica miedzy 720p a 900p dla mnie osobiscie jest odczuwalna niezaleznie od gry ;)


@epi: No ma duże bo telewizory inaczej się zachowują niż ekrany LCD w konsolach czy monitory. Na małym ekranie nienatywna rozdzielczość zawsze wygląda jak rozmyte guano. Na telewizorach nie jest to odczuwalne - szczególnie z dużej odległości.
  • Odpowiedz
moje pytanie stąd się wzięło, bo filmiki na yt BOTW na obu platformach imo wyglądają tak samo :P


@bejt: kompresja na yt może w tym mieć swój delikatny udział ;)
np taki Astral Chain na wszelkich trailerach i gameplayach wyglądał gorzej niż na żywo ;)
  • Odpowiedz
@epi: Tak też pewnie zrobię, dzięki za wszystkie sugestie

A tak naprawdę to czekałem na black friday z polowaniem na switcha, ale ostatnio mnie trochę irytują planami wydawniczymi, bo multiplatformowe gry ogrywam na kompie, a np. 250 zł za takie ni no kuni, które kupilem za 25 na ps3 no już trochę przegięciem zajeżdża :/
  • Odpowiedz
bo filmiki na yt BOTW na obu platformach imo wyglądają tak samo :P


@bejt: Najlepiej sprawdzaj po screenach bo faktycznie @epi ma rację ale jednocześnie twierdzę że rozdziałka w tym wypadku nie będzie robić aż takiej różnicy.

bo multiplatformowe gry ogrywam na kompie, a np. 250 zł za takie ni no kuni, które kupilem za 25 na ps3 no już trochę przegięciem zajeżdża :/


Jest znacznie gorzej. Taka deponia
  • Odpowiedz
ale ja tu nie mówię w ogóle o telewizorach kineskopowych ;)


@epi: Nie wiem jak tam u ciebie na podlasiu, ale telewizory CRT odeszły jakieś 15 lat temu do lamusa. ( ͡° ͜ʖ ͡~)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: u mnie tez juz dawno
tym bardziej mnie zdziwilo, gdy wspomniales o duzych telewizorach, bo myslalem, ze wlasnie takie stare wielkie crt masz na mysli ;)
  • Odpowiedz