Wpis z mikrobloga

@bejt: Dużo tańsza i dużo gorsza ¯_(ツ)_/¯
Pro controller sobie możesz w dupe wsadzić jak i tak połowa gier potrzebuje tableta a jeszcze dolicz koszty wii remote jak chcesz grać w coś z wii. Poza tym na to prawie nie ma dobrych gier. #!$%@? plan.
@bejt: Wszystko zależy od tego czy interesują cię gry z Wii U i Wii. Na te konsole już nic nie wychodzi, więc widzisz co masz do grania. Switchowa biblioteka cały czas się powiększa. Ja bym nie inwestował w to, bo nie obchodzą mnie gry z Wii i Wii U.
Ja bym jednak chyba dopłacił w tym wypadku


@vieniasn: Wszystko rozchodzi sie o "to zależy". Wii U za jakiś czas też będzie miało dosyć fajną cenę ne rynku wtórnym. A wind waker raczej marne szanse by wyszło na switcha - przynajmniej patrząc na poprzednie poczynania nintendo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: o to to. To zależy. Takie pytania ogólnie nie mają sensu trochę. Jak te kilka stów różnicy to przepaść to wiadomo że bierz Wii U. Jak nie odczujesz tego mocno to kup switcha. Bardzo proste
@epi: @vieniasn: @Kryspin013: @PaRapps: @Nobody: @Yuutsu:

tzn tak, miałem 2ds, ale się zespsuł i nawet jakbym miał ograć na nim mario 3d land, laytony (i te z dsi) i zeldę link to the past ot byłbym zadowolony z zakupu

Dlatego pomyślałem sobie o kupnie konsoli żeby ograć z wii mario galaxy 1 i 2, na wiiu 3d world, zeldy (jaka w ogóle jest różnica między BOTW
i akurat dla grafiki się idzie w big N... xd


@bejt: ja tam wole mieć lepsza grafikę niż gorszą niezależnie od platformy ;)

jest to w ogóle aż tak odczuwalne?


@bejt: to juz kwestia bardzo indywidualna ;)
i zalezna troche od ekranu, jaki posiadasz ;)

na starym tv 720p będzie git
na tv 1080p imho różnica jest odczuwalna
a na monitorze 1440p to już w ogóle ;)
i akurat dla grafiki się idzie w big N... xd

jest to w ogóle aż tak odczuwalne?


@bejt: 720p kontra 900p. Póki w jednym i drugim przypadku nie masz natywnej rozdziałki to jak dla mnie nie będzie robiło większej różnicy (choć sam nie widziałem wersji zeldy na wii u). Już szczególnie na telewizorze, który "ulepsza" obraz.

na tv 1080p imho różnica jest odczuwalna


@epi: Grałeś w wersję na wii u?
@Kryspin013: czyli dalej wysuwam wniosek, że jak kocham mariany to miec w tej cenie co napisalem galaxy 1,2, 3 world i z 10 gierek, którę chcę ograć vs 10 gierek na switcha każda 150 zł to jednak dobry deal :P