Wpis z mikrobloga

powodzenia z dwumasą


@kipowrot: @unguided1989:

To, że napisałem, że można nie znaczy, że tak robię. Prywatnie jeżdżę tylko benzyniakami bo lubię kręcić wysoko.
A 3200 taz na 200-300 tys km to nie tak dużo.
  • Odpowiedz
jak wrażenia z jazdy?


@gazowany_smalec:

Machnąłem dzisiaj 400 km dla zabawy wszyskimi możliwymi rodzajami dróg. Wrażenia fantastyczne. Wcześniej dlugo chorowałem na Alfę ze względu na prowadzenie ale to auto jest lepsze. Nie jest to na pewno samochód sportowy tylko raczej takie Gran Turismo. Pomimo dosyć sztywnego zawieszenia jest bardzo komfortowy. Nierówności wybiera podobnie do mojego A4B5 ale jest przy tym bardzo stabilny (Audi huśta się jak ponton podczas sztormu). Motor
  • Odpowiedz
To daj foty jak wybebeszysz ją, wsadzisz hydro, kubeł, zaspawasz dyfer i #!$%@? zwoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SzalonyAndrzej:

Na 100% zostanie oryginał. Żadnych m-pakietów i technicznych modyfikacji. Tylko sumienna troska mechaniczna i przywracanie wyglądu sprzed kadencji poprzedniej właścicielki (rysy i otarcia). O dziwo nie zniszczyła wnętrza.
  • Odpowiedz
milego narpawiania rozrządu, panewek


@BanzMakeHerDance:

Nie mam z tym problemu dopóki dostępne są części.
Mercedesa planuję dokupić za 2-3 lata. Jednego z trzech: R107, SECa, albo SL z początku lat 90. Konieczne kabrio.
  • Odpowiedz
I załóż jakieś ładniejsze koło :D


@SzalonyAndrzej:

To na pewno. Ale dopiero na wiosnę z nowymi, letnimi gumami. Zanim się przyzwyczaję do nowego samochodu to jeszcze pewnie jakiś krawężnik zahaczę - czasami się zapominam bo mam złe nawyki z jazdy dostawczakami.
  • Odpowiedz
@Nixon52:

Nieergonomiczna, kiepskie materiały wewnątrz (oprócz skór - te są bardzo dobre). Za małe fotele. Beznadziejna widoczność na zewnątrz. Proporcje szerokość/rozstaw osi i rozkład mas sprawiaja, że przy dużych prędkościach zachowuje się niestabilnie. Silnik. Niby 3.2 260 KM a nie jedzie. I to pomimo napędu na 4. I nie brzmi.
  • Odpowiedz