Wpis z mikrobloga

Jest możliwość pobrania obrazka przy pomocy Goutte przy pierwszym requescie ? obrazek to captcha generowana za każdym razem, i muszę ja pobrać na samym początku żeby nie różniła się podczas wypełniania formularza
#php #goutte
  • 9
@cumpot no właśnie nie bardzo, obrazek jest generowany za każdym requestem i jak pobiore HTML i następnie odwołam sie do obrazka to beda już dwa requesty
@dobrymarcin @cumpot potrzebuje zapisać obrazek czymś co obsługuje cookies bo w nich przechowywany jest ID sesji w której jest przechowywana captcha, guzzle ma możliwość pobierania requesta przy pomocy sink ale już w Goutte to mi niestety nie działa
@Radaka: Z tego, co widzę, Goutte korzysta z Guzzle - z kolei w Guzzle nie widzę możliwości "utrzymania otwartego requesta".

Musiałbyś to zrobić np. CURL-em - curl_close() dać dopiero po drugim requeście (w którym pobierzesz obrazek) i sprawa załatwiona. Tutaj link do przykładu - facet miał problem z pobraniem tokena formularza - zasada działania ta sama.
@jagoslau: Dzieki, ale już nie miałem sił ani ochoty się z tym męczyć i wszystkie scrapery przepisałem na node i puppeteer a z noda odwołuję się po api do aplikacji i działa ;)