Wpis z mikrobloga

Tak w ogole to wy na serio przezywacie tego Haasa? Przeciez oni sa juz prawie tak samo w dupie jak Williams. I moze byc jeszcze gorzej, bo auto ma wade konstrukcyjna, a przepisy na 2020 prawie sie nie zmieniaja.

I co by wtedy powiedzieli kibice z calego swiata? Ze Kubica polazl do innego teamu i znowu jest cienki. Jak juz sie hajpujemy bez sensu, to chociaz robmy to z godnoscia. Ja wyskakuje na najblizszej stacji i lapie ekspress do Maranello. XD
#f1 #kubica #sladferrarysjki #niedokonczonesprawy #powrutcontent
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_kojot: chcialbym tylko przypomniec co sie dzialo z McLarenem w zeszlym sezonie i jak wszyscy przepowiadali im walke o 9 miejsce z Williamsem na czele z najwiekszym ekspertem formuly pierwszej Gerwazym Cugowskim
  • Odpowiedz
I moze byc jeszcze gorzej, bo auto ma wade konstrukcyjna


@smutny_kojot:

Wade konstrukcyjna to ty masz.
Na poczatku sezonu wszystkie teamy srodka stawki chcialy ich zbanowac za zbyt bliskie kontakty z Ferrari jak ich deklasowali w kwalach, a teraz nagle beka fchuj po upgrejdach i wady konstrukcyjne.
Pewnie dla tego wracali do specyfikacji z Austrii xD
  • Odpowiedz
Pewnie dla tego wracali do specyfikacji z Austrii xD


@Dezywontariusz: Austria, Australia, kto by się przejmował takimi detalami xD

Może mi powiesz, że jak bolid kompletnie nie dogaduje się z oponami, to nie jest wada na etapie projektowania? Każdy weekend wygląda tak, że Haas pręży muskuły w kwalach, a w wyścigu ruchają ich wszyscy jak chcą. I co im dał powrót do specyfikacji z początku sezonu, skoro problem wciąż nie
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Kojarzę, że coś takiego mi chyba mignęło, ale nie wiem na ile łyknąłem moze fake newsa. W każdym razie i tak Haas będzie lepszy od Williamsa, bo tam po prostu management jest tak c-----y, że jeśli w tej kwestii się nic nei zmieni, to nawet z najlepszymi inżynierami g---o ugrają. I to ich różni do np. Mclarena, który jest prowadzony twardą ręką.
  • Odpowiedz