Wpis z mikrobloga

@MUDAMUDAMUDA: ale może ona rzutować np. tylko na nogę która w tym przypadku jest chora i może być już spokój, z resztą nie wiem jakie masz podejście, ale to w sumie jeszcze młode dziecko które ma przed sobą jeszcze dużo świata do zobaczenia.
  • Odpowiedz
Guzy w całym ciele są niebezpieczne, jednak dzisiaj największym problemem jest nóżka.


@adrianmaksymiuk: pierwszy akapit z ckliwej historyjki.

ale to w sumie jeszcze młode dziecko które ma przed sobą jeszcze dużo świata do
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA: Stary, nie chcesz pomóc no trudno, nie znam Twojej historii żeby się wypowiadać czy ktoś Ci pomagał i niedocenianiałeś czy faktycznie tak było, i nie karma bo dziecko niczym nie zawiniło żeby karma miała wracać, jak możesz komuś pomóc, to to zrób, nieważne czy to zrobisz na tym przykładzie czy na przyszłość. Co do kwoty którą wymieniłeś, przeczytaj artykuł i na co jest zbiórka, poza tym lekarz daje gwarancje,
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: nie ma czegoś takiego jak "lepszy świat". Ludzie to generalnie #!$%@?, a społeczeństwu zawdzięczam tylko depresję, samotność od zawsze, i niestety nieudaną próbę samobójczą 5 lat temu. Dlaczego powinienem inwestować w kogoś, kogo nie obchodzi moje istnienie, zamiast w siebie? W jaki sposób "naprawi" to świat dla mnie?

jak możesz komuś pomóc, to to zrób


w tym przypadku nikt nie może pomóc, eutanazja jest
  • Odpowiedz