Wpis z mikrobloga

Elo pisałem kiedyś, że szukam sobie jakiegoś hobby. Coś innego niż książki, filmy/seriale, internety.
Wiadomo, że jak wykopek, to nie będzie żadne, które robi się poza domem.
Przez przypadek znalazłem na YT filmiki gdzie ludzie robili fajne obrazki.
Zawsze chciałem być malarzem, ale nie mam talentu, więc taka metoda mi pasuje, więc zamówiłem sobie podobrazie trzy kolory na próbę plus biały i medium i tak zostałem artysta abstrakcyjnym robiącym obrazy metodą wylewania akrylowego. :D

Niestety pierwsze sliwki robaczywki i popełniłem kilka mniejszych błędów plus jeden spory i prawy dolny róg skiebżdżony :f
Przed wyschnięciem nie wyglądało to aż tak źle, ale i tak fajna zabawa... tylko trochę droga.

I #pytanie mam dla was ludzi spod tagu #sztuka i #malarstwo
Polećcie jakieś dobre niedrogie farby akrylowe.
Biały, to można kupić do ścian najtańszy, a medium można zastapić klejem do drewna, albo floetrolem
Tylko farby musze kupić niedrogie, ale przyzwoitej jakości
#wylewanieakrylowe #pouring i trochę #chwalesie oraz #tworczoscwlasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co #rozowepaski taka pasja jest oryginalna i można punktować na artyste, czy nie? xD
Blaskun - Elo pisałem kiedyś, że szukam sobie jakiegoś hobby. Coś innego niż książki,...

źródło: comment_uCbyqnsd5hQreorbfNythkQY76w5eVgK.jpg

Pobierz
  • 29
@arczer: Po mojej śmierci będę miał na to wywalone jajca.
@janu185: jakiś szczególnych nie oglądałem. Wpisałem pouring i przeglądałem co tam pokazują.
Poczytałem też blogaski o wylewaniu akrylowym.
Ogólnie filmy sa świetne, bo można podpatrzyć od pro jakie techniki używać, albo jakie kolory ze sobą mieszać.
@Blaskun: Obczajam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyś stworzył coś więcej, albo miał jakieś ciekawostki to wołaj. Sam nawet kota nie potrafię narysować a chciałbym namalować obraz, zainteresowała mnie ta technika.
@Blaskun: jest spoko, prawy dolny róg wygląda najsłabiej. Warto zrobić lepsze zdjęcie bo ci punkt bieli uciekł i obrazek traci potencjał.
Z farbami i materiałami plastycznymi jest taki problem : kosztowny w nich jest pigment i nic więcej. Więc tanie farby mają mniej pigmentu i gorszej jakości. Co oznacza np przytłumione kolory.