Wpis z mikrobloga

Dostałem wiadomość od EA na nowym koncie ps4 do czego służy rynek, czego nie można robić i liczyłem, że to jest wiadomość, która mi go odblokowuje, a tu taki #!$%@? :D dalej zablokowany mimo połączenia z 90 lvl na originie :( Chociaż może to dobry prognostyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fifa19 #fut
  • 25
  • Odpowiedz
@wicked93 ale połączenie z kontem origin nic ci nie da, żebyś miał odblokowany odrazu w 20 to musiałbyś grać chyba od lipca/sierpnia przynajmniej, a jeżeli nie to odblokuje ci się po paru dniach grania w oficjalna wersje
  • Odpowiedz
@wicked93: lvl się przenosi z platform, ale nie ma nic wspólnego z rynkiem. Jeśli nie grałeś w 18stkę na ps4 to musisz rozgrywać mecze, aby się odblokował - to loteria w wykonaniu EA.
  • Odpowiedz
  • 0
@Roxi5017: Tak wiem. Grałem od 11 tki na PC, a teraz sie przerzuciłem na ps4, pobrałem poprzez EA Access i walczę z czasem, żeby w 20-tce w miarę wczesnie zacząć handlować. Rozumiem, że będę mógł założyć bez problemu klub jak wypuszcza apke na telefon w 20tce i możliwe, ze tam będę juz miał odblokowany rynek? Może zadam nieprecyzyjne pytanie, ale zakładając klub w Web appie oni będą wiedzieć, ze to na
  • Odpowiedz
@wicked93: masz rację, to kompletny idiotyzm. Miałem na originie odblokowany, przeskoczylem na Xboxa i musiałem czekać kilka tygodni, żeby mi łaskawie rynek odblikowali. Totalnie nielogiczne jak z jednego konta przelacxasz się między platformami w companion i na originie masz odblokowany rynek, a na konsoli nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@bart0sz: Ja rozumiem ze oni chcą sie przed multikontami bronić, ale mogliby lepszy sposób wyrobić niż losowość odblokowywania rynku. Ja mam nadzieje, ze odblokują bo zagrałem wczoraj 10 meczów, robie jakieś sbc(prowokuje algorytm do działania xd) i rano logując sie na apce na PC dostałem wiadomość informująca do czego służy rynek i czego nie mozna robic mimo, ze juz sie logowałem na PC. Liczę, ze odblokują w miarę szybko ( ͡
  • Odpowiedz
@wicked93: tyle, że zablokowany rynek na apce to w sumie żadna przeszkoda dla multikont, ot przelewanie coinsow potrwa moment dłużej. I tak tylko dodam, że mam nowe konto od maja, rozegrane ponad 800 meczów i nie doczekałem się odblokowania rynku, a poza rozdaniem coinsow na tagu kilka tygodni temu, konto nigdy nie uczestniczyło w dystrybucji coinsow, ani innych podejrzanych akcjach. Ot całe Ea, żadnego sztywnego regulaminu przy przyznawaniu uprawnień do handlu
  • Odpowiedz
@wicked93: odpal tryb kariery i zagraj mecz, niektórym z automatu po zakończeniu meczu odblokowywal się rynek, ale to raczej u nieszczesnikow, którzy się miesiącami nie mogli doprosic. Gdzieś na reddicie jest to opisane, ale jestem w pracy i nie bardzo mam możliwość to znaleźć.
  • Odpowiedz
@wicked93: niee, z doświadczenia powiem, że kopać się z tym nie warto, przynajmniej u mnie nic nie pomagało. Ale ten akurat sposób długo nie potrwa, a jednak są wpisy, że kilku osobom odblokowal się automatycznie.
  • Odpowiedz
@wicked93: ja się wypisałem z tej zabawy :p jestem nałogowcem na odwyku, wchodzę poczytać wpisy licząc na dużo negatywnych po wyjściu dema, żeby jeszcze bardziej się zniechęcić do kupna haha
  • Odpowiedz
@wicked93: też nie grywam z komputerem, niewiele tygodniowych zadań ukończyłem, jeśli wymagały gry w squad battles, bo to wątpliwa przyjemność grać z automatem. Dziś sprawdzę demowke, bo głównie interesuje mnie jak wypada Volta i najwyżej w weekendy przy piwku że znajomymi czasem się pogra.
Ja mam bliżej 30stki niż 20stki i na wszystko za mało czasu, a o dziwo na futa zawsze się sporo znalazło, stąd stwierdziłem żeby odpuścić :D
  • Odpowiedz