Wpis z mikrobloga

Zagralem killa spotkan w demo #fifa20 na PS4

No i takie sa moje spostrzezenia:
- mialo byc poprawione wykonczenie w polu karnym ale jakos tego nie zauwazylem. Przy tzw setkach masa strzalow obok bramki albo slupki
- w jednym meczu strzelilem 5 razy w slupek
- w 3 meczach stracilem bramke w doliczonym czasie gry, mimo ze przez te 90 minit prowadzilem gre. W doliczonym czasie gracze przestawali grac
- czuc ze gameplay zoatal spowolniony
- jednoczensie czuc ze pilkarze graja jakby biegali z plecakami +10kg
- animacje poza meczem nadal w 30klatkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiemcze to jest demo i praktycznie co roku demo to zupelnie inna gra niz juz ta gra po premierze.

Podsumowujac - ani razu nie odczulem ze coa jest lepsze, jedynie ze inny.

Jesli chcesz kupic Fife20 to zrob to tylko jesli grasz w #fut lub interesuje Ci tryb Volta.
Jesli chcesz grac sezony/kariere itp to wg mnie nie warto i zostan przy #fifa19

Demo jest druga rzecza w tym tygodniu, ktora raczej mnie zniechecila do zakupu.
Pewnie i tak kupie bo fut ale w zlym kierunku to wszystko zmierza chyba.
  • 25
@SpiderFYM: Zagrałem w demo na PC i tak
- jest wolniej niż w 19
- obrona jakby głupsza, bardziej stoją jak kołki
- animacje niektóre na plus, ale jest wrażenie sztywności
- moim zdaniem piłka nie ma mocy w niektórych sytuacjach, jakby nie jedli śniadania
- volta na plus pierwsze wrażenie, ale obawiam się, ze może się szybko znudzić, bo gameplay jest bardzo podobny do tego w normalnych meczach
- oprawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: zagralem sporo i wykonczenie w polu karnym, sam na sam jest easy w porownaniu z 19. Szczegolnie na krotki slupek. W przypadku sam na sam, gdzie wchodzimy w pole karne idac jego srodkiem - prawie sto procent bramka.
@SpiderFYM: @kemilk: no kazdy gra na innymi z tego co widze, a jest roznica i to dosc spora. Nie chodzi o zachowanie si, bo to nikogo nie obchodzi, ale o wspomaganie strzalow i podań.

Spróbować trzeba na różnych, wtedy to widać.

Ja gralem na legendarnym ale próbowałem tez na zawodowcu i klasie światowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ravalent: nie wiem jak z poziomami trudnosci, ale sam gameplay sprawial mi jakas dziwna przyjemnosc, nie wiem na ile spowodowane to bylo świezoscia i innościa w stosunku do 19 ¯\_(ツ)_/¯
@Ravalent: Bot mnie zjechał na klasie światowej. Gra innym schematem niż w 19, nie stara się lecieć do boku i na wrzutki tylko przez środek z kontrolą tempa bez sprintu wybiega w obronę jak w masło. Moim zdaniem gra o wiele lepiej na klasie światowej niż w fifie 19 na tym samym poziomie, gdzie też zdarzyło mi się grać. Poza tym to moje podania nie przechodzą obok nogi przeciwnika tylko prawie