Wpis z mikrobloga

Cypel wkręcał jakiś czas temu, że ma 38 lat, a mówił dzisiaj jak to pamięta puste półki za komuny. Według tego urodzony byłby w 81 roku. Jak komuna upadała (nie spierajmy się czy upadła do końca) to miał 8 lat. Nie chcę mi się wierzyć, że taki Marcinek miałby dokładne rozeznanie w półkach sklepowych w tamtych czasach, a obecnie duży i gruby Marcin tak dobrze by to pamiętał. Chyba, że faktycznie od małego jarają go półki sklepowe i ceny XD
#mocnyvlog
  • 5
  • Odpowiedz
@jedrzejbrejwicki: Tak samo mówił w jednym z filmów z Rosji, że nie miał rosyjskiego w szkole. Jestem od niego kilkanaście lat młodszy (o ile 47 to jego prawdziwy wiek) i rosyjski w szkole miałem. Bo to nie było tak, że padła komuna i nagle ze szkół zwolnili wszystkich od rosyjskiego i na salony wjechał angielski. Także nasz Don Klocone na 100% miał radziecki w szkole ;-)
  • Odpowiedz
@jedrzejbrejwicki: tak bo żeby pamiętać puste półki to trzeba było mieć w tym czasie co najmniej 25 lat, prezentować wszystkie klasy społeczne i pisać pracę na temat gospodarki... Już chyba z braku konkretnych rzeczy do których można się #!$%@?ć do szafy to zaczynacie wynajdywać problemy z dupy i nie wiem kto jest bardziej żałosny, on czy wy
  • Odpowiedz