Wpis z mikrobloga

Podobno obecny selekcjoner reprezentacji Polski (Jerzy Brzęczek przyp. red) zapytany po wczorajszym meczu Polska - Austria o to, czy jest zadowolony z wyniku (0:0) miał odpowiedzieć:
- Czy jestem zadowolony? Zarabiam 100 000 zł/msc. Do tej pory zarobiłem już prawie 1 500 000 zł. Czasami wydaje mi się, że to tylko sen. Ale codziennie wstaję rano, sprawdzam stan konta, po czym patrzę w lustro i mówię sam do siebie - #!$%@?, to jest życie - a po chwili wyglądam przez okno mojego pięknego mieszkania w centrum warszawy i patrzę na tych biednych Polaków, co tylko narzekają, że w tym kraju nie można się uczciwie dorobić.

#pilkanozna #mecz #reprezentacja #heheszki #polska
januszzbloku - Podobno obecny selekcjoner reprezentacji Polski (Jerzy Brzęczek przyp....

źródło: comment_aZdUYBgCt3yVUefzljAkzVA31ETC1v6Y.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Siedząc w parku i jedząc Top Chipsy z biedronki, które kupił sobie za pierwsza wypłatę 100.000 zł podbiegł ojciec z synem i zaczął mu oblizywać palce. Serio bieda jest u nas
  • Odpowiedz
@januszzbloku: Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym! Spytacie: który jest szczęśliwy? Żaden - jeden jeździ na wózku, a drugi ma padaczkę. Pytasz Sergio czy jest super... No pewnie, że super. Zdrowie!
  • Odpowiedz