Wpis z mikrobloga

@CsMines: Ja tam uważam że jeśli ktoś kogo uznaje za trolla to lepiej wziąć go na czarną zamiast robić fejm tej osobie.
Jednak myślę że mescuda to normalny chłopak który się zatracił na tym swoim zadupiu i ja tam mu wierzę
  • Odpowiedz
@CsMines: @Wypierdek: @Moritz90: chyba największym dowodem że nie jestem to 6,5 tysiąca postów przez rok pisania, naprawde trzeba nie mieć żadnego życia niż komputer żeby tyle napisać, poza tym ja ciebie kolega przesympatyczny tutaj pierwszy raz widze, kim ty k^$wo jesteś? zresztą, już nie takie nagonki przerabiałem
  • Odpowiedz
@CsMines to musisz nie znać tutaj #przegryw bo kilku miało bordo, jaki sen? chłopaku, tutaj takie szturmy na mnie były, ale ostatecznie ja tutaj 24/7 wyjaśniałem każdego, nie bądż taki pretensjonalny
  • Odpowiedz
@CsMines no to fajnie cieszy mnie twój los, ale zanim zaczniesz na mnie prdolić że jestem trollem, to chociaż wypunktuj o co ci chodzi? w czym masz problem ze mną... a troll haha troll
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mescuda podałem Ci powyżej w środku swoich wypowiedzi
1) Jesteś zbyt pewny i panoszacy się jak na piwniczaka
2) masz rozdwojenie osobowe raz postujesz rzeczy jak napalony Alvaro a następny raz uzalasz się nad sobą
3) Sposobem pisania momentami gubisz się kiedy trollujesz a kiedy nie
  • Odpowiedz
@CsMines kumplu słodki
1) z pewności jestem znany od zielonki, i myśle że takich ludzi też #przegryw potrzebuje, sam kiedyś byłem bardzo nieśmiały ale przez lata uzmysłowiłem sobie kilka rzeczy - i to sie u mnie zmienia, no dodaj jeszcze że tutaj nie pokazuje ani twarzy, nie musze mówić - jak zawsze wspominam, magia tkwi w słowach w ukrytym sensie
2) nie rozdwojenie jażni, bo znam się na psychologii
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mescuda zaimponowales mi, nie zaczęła Ci piana lecieć z ust jak 80% #przegryw podczas wymiany zdań. Jak na przegrywa zarówno dobra składnia jak i argumentacja. Pozostanę jednak przy swoim, odstajesz i tak od tego default #przegryw
  • Odpowiedz