Wpis z mikrobloga

@aikonek: wnioskuję, że działa jak normalny abonament tylko nie jesteś ograniczony żadną umową więc możesz przestać korzystać z dnia na dzień. Coś a'la netflix przestajesz płacić i elo
  • Odpowiedz
@aikonek: To jest coś pomiędzy abonamentem, a ofertą na kartę - działa na takiej zasadzie jak Netflix czy Spotify. Środki pobierane są z karty bankowej co 31 dni i uruchamiają ofertę, ale możesz odejść kiedy chcesz. Numer pozostanie aktywny przez 90 dni od wyłączenia płatności, chyba że przeniesiesz go do innej sieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aikonek: pamiętaj tylko żeby nie przyzwyczajać się do oferty i nie posiadać na karcie zbyt dużej ilości środków bo sieć w pewnym momencie stwierdzi, że ze środków nie można już doładowywać pakietów, a jeżeli któraś oferta była zbyt korzystna to ją również skasują
  • Odpowiedz
@aikonek: 2014-2018 korzystałem z jednego pakietu (doładowywałem kartę za 200PLN i z niej aktywowałem pakiety) aktualnie na dwóch kartach mam po ~100pln za które mogę jedynie aktywować super korzystny internet 19PLN/5GB, jak zużyje środki spieprzam jak najdalej, kiedyś fajna sieć, aktualnie praktyki jak w orange, nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
pamiętaj tylko żeby nie przyzwyczajać się do oferty i nie posiadać na karcie zbyt dużej ilości środków bo sieć w pewnym momencie stwierdzi, że ze środków nie można już doładowywać pakietów, a jeżeli któraś oferta była zbyt korzystna to ją również skasują

@Deska_o0: 11GB za 8zł Pamiętamy [*]
15gb za 15zł chyba też kiedyś było
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aikonek: po lewej stronie masz 5 GB więcej neta, ale za to się nie kumuluje. w ofercie No Limit jeśli zużyjesz w miesiąc 5GB to na kolejny miesiąc masz nowe 15+stare pozostałe 10GB. Polecam tę opcję, gdyż sam mam miesiące, w których bardzo mało korzystam z danych pakietowych, a na wakacje w PL idealnie mieć zapas tych kilkudziesięciu GB.

Pieniądze są pobierane z karty płatniczej, z konta. Tak jak właśnie
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Oferta była i jest skonstruowana w taki sposób, aby móc łatwo zakupić dodatkowy pakiet, kiedy jest potrzebny. Doładowanie salda, a następnie zakup pakietu jest niepotrzebnym wydłużeniem ścieżki w czasach podłączonych kart płatniczych i odchodzimy od tego rozwiązania. Spośród naszych Vikingów, niemal nikt nie zgłaszał takich uwag, ponieważ nikt nie doładowuje karty na wyrost.
  • Odpowiedz
@MobileVikingsPL: nie dość że zabraliście pakiety z których korzystałem to teraz nazywacie mnie nikim, super obsługa klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aikonek: masz wyżej przykład jakie aktualnie firma ma podejście do klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz