Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moje rzęsy sie dziwnie układają, mają jasnobrazowy kolor, dlatego zastanawiam się albo nad laminowaniem + henna albo przedłużeniem.
Zastanawiam się co będzie bardziej korzystne czy to pierwsze czy drugie? Nie miałam nigdy nic z nimi robione, nie znam się na zabiegach itp. więc nie wiem.
Generalnie chciałabym żeby to miało w miarę naturalny efekt.
Co polecacie?
#mirabelkopomusz #rozowepaski #rozowemirko
  • 4
@Sijabka bierz pierwsza opcje, laminowanie daje spoko efekt, henna tak samo.
Na robieniu rzęs stracisz duzo siana, bo to uzaleznia (musisz uzupełniać, a potem robisz robie gąsienice fuuj) i nie wygląda naturalnie (większość).
¯_(ツ)_/¯
@Sijabka te wszystkie kocie oczy, 3/4/5 itp D. Jesli sa zle zrobione są paskudne. Chociaż jak sa poprawnie zrobione tez nie wygladaja korzystnie. Jak wypadają to w ogole masakra
@Sijabka: 1:1 wygladaja cudnie, jak jeszcze poprosisz o naturalny efekt to pani użyje cieńszych rzęs. Ja przez chyba rok przedłużałam i było cudnie i naturalnie, ale niestety rzęsy wypadają i z każdym zabiegiem jest gorzej, bo nie ma do czego przyklejać sztucznych. Teraz robiłam lifting z laminowaniem, botoxem i henna i efekt jest super, chociaż mam wrażenie, że z moimi sztywnymi, prostymi rzęsami powinnam go robić co tydzień :/ Najlepiej podhoduj