Wpis z mikrobloga

Dobra, przyznam się. Zaczęłam oglądać wczorajszy film. Najpierw mnie zemdliło po deklaracji "rado i ilona, nasza sympatia jest z Wami" (czyja nasza?) potem przewijając materiał zobaczyłam, że przez pierwsze 10 minut muszę oglądać wyłącznie Kierownika. To było ponad moje siły. Komentarze też są jakie są, opinie Pań El w różnych wcieleniach oraz coraz bardziej agresywnego Darka Darka nie są dla mnie do przejścia.

Wykopki Wy wiecie wszystko - czy nasz starszy, stateczny, uczciwy, szczery, prawdomówny, kierujący się w życiu zasadami prawa, rozliczający się co do złotówki, uważający, że trzeba być wzorem dla dzieci Youtuber wyjaśnił co się stało z kasą na mundurek? Zwłaszcza, że nie była to jego kasa, a wydana miała zostać na coś podobno potrzebnego dziecku?
#jaktoogarnac
  • 4
  • Odpowiedz
@holden_: Dzięki Wykopku. Przejrzałam, nadal wiem niewiele. Albo dziecku kupiono dwa mundurki (zamiast dać Pani Basi kasę, żeby oddała pożyczkę), albo darowana kasa rozpłynęła się we mgle.

Ciekawe na co teraz będzie na JtO zbierane, jakieś zaskórniaki mam, to na jakiś "szczytny" cel bym dołożyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i Norbert nie przywiózł medalu, a już do sponsoringu chciałam się dorzucić ((
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: Ja już od dawna nie oglądam dziada i nie nabijam mu wyswietlen. Niżej jak zjedziesz są ze 2 posty dotyczące sprawy mundurka i komentarze samej zainteresowanej. Wychodzi na to, że ta sprawa nie została wyjaśniona a jej komentarze są usuwane.
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: ja już to pisałem, za moment odnajdzie sie Irenka z Bostonu ktora dobrodusznie pokryje koszty mundurka, czyli zrobi jeszcze raz przelew - czyli kierownik zrobi przelew zeby oczyscic sie z zarzutow, a grazyną i januszą wcisnie kit ze byly problemy z transferem z banku bo pani Basia zly nr konta podala albo cos w tym stylu....
  • Odpowiedz