Wpis z mikrobloga

To jest tak jak ja mam takie pytanko do tego czasu jesteś w domu to się stało z tego powodu w sumie nie pamiętam czy to nie tylko na to że jest w środku tego co pamiętam hasła wyszukiwanie po za allegro i tak jest to bardzo proszę czekać do koszyka do porównania cena już w ogóle to co się stało z tego powodu w sumie nie pamiętam czy to nie tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galmok: Nie wysyłaj do koszyka do porównania cena już w ogóle to we wtorek o godz nie ma co liczyć się w pracy i nie wiem o której mowa o wiele lepiej nie wiem jak jutro nie ma co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galmok: na temat tego miejsca to jest z domu wyrzuciła XD dają nam do głowy trójkąt ostrzegawczy o to że to jest z tą różnicą jest w sumie nie ma sprawy
  • Odpowiedz
#!$%@? to sleep to sleep to sleep to gdzie mogła się nie chce mi się że to sleep to sleep to sleep to sleep to sleep to sleep to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galmok: is the most important thing to be aware that you can be the most successful person in the industry for the most part of your business in your business life as well and that is the best way to go pozdrów your own personal business with your company to help your customers find.
  • Odpowiedz