Wpis z mikrobloga

Kto Ci #!$%@? ukradł marzenia do #!$%@??
Bez rozwoju jesteś w dupie, bez rozwoju jesteś w dupie. Musiałem przepuścić Vettela, był problem z dogrzaniem opon, feeling był słaby. Rozumiesz? Mam wymówki. Dlatego #!$%@? mać nie będziesz mieć nic, nic nie będziesz mieć, będziesz stękać, będziesz w taczce. To będzie #!$%@? żenujący rozwój, nie będzie żadnych efektów, ponieważ nie #!$%@?. Nie jesteś #!$%@? głodny zwycięstw, masz ciepło, bezpiecznie. Jest fajnie. Masz tysiące wymówek, a jak to jest, że mamy juniorów, mają 22 lata a oni non stop objeżdżają stawkę, 10 wyprzedzeń na wyścig, wciągają cysterny Red Bulla i funkcjonują. Jak to oni robią? A w naszym społeczeństwie dwudziestodzięwiecioletni Giermaziak ma #!$%@? emeryturę sportową, ty jako trzydziestopięcioletni Kubica to już jesteś starym dziadem #!$%@?, nosisz czapkę z daszkiem, żebyś jeszcze miał elegancką czapkę, ale ty nosisz #!$%@? jakąś czapkę z Williamsem, masz okularki przeciwsłoneczne, rowerek i czasami tajemniczą blondynkę. Koniec. A na świecie czterdziestolatek #!$%@? bzyka Giovinazziego, trzydziestodwulatek jeździ w Ferrari, trzydziestoośmiolatek wygrywa 24-godzinny wyścig Daytona. Co jest z tobą nie tak? Kto Ci #!$%@? ukradł marzenia do #!$%@?? Kto ci #!$%@? zabrał, odciął, amputował przedni płat czołowy, że więcej poświęcasz czasu na hejtowanie, na negatywne sformułowania. Czemu nie #!$%@?? Czemu nie masz #!$%@? chęci, energii? Czemu nie ciśniesz? No czemu? Bo nie wiesz. Nie wiesz, że coś jest możliwe, nie wiesz co jest możliwe, nie stawiasz sobie wzorców, nie masz celów jako pragnień, myślisz sobie “ten zespół to nie dla mnie”, “Grosjean ma bolid taki, ja wolę mieć swój. #!$%@?, że nadsterowny, ściąga przy hamowaniu, kierownica się blokuje, ale nie powiem inżynierowi”. Nikt nie powiedział, że rozwój będzie łatwy. Kiedy rosną mięśnie to są zakwasy. Kiedy ćwiczysz, bolą cię plecy, masz mikro kontuzje, przecież wzrost mięśni to nic innego jak mikrourazy włókien. Dopiero wtedy one się odbudowują, odbudowują się silniejsze. Musisz dostać #!$%@? żeby się wzmocnić. Potrzebujemy inny model rzeczywistości. Nie możemy myśleć. To nasza mentalność nie może być taka jak jest dzisiaj. Nie możemy zejść w dół, musimy wejść w górę #!$%@?, Upgrade. No ale kiedy będę wiedział, że wejdę level up? Muszę znać rozpiętość. Skąd wiem, czy jestem zwykłym kierowcą? Skąd wiem? Kiedy się porównam, kiedy sprawdzę rozpiętość. Muszę znaleźć swoje współczynniki, wskaźniki. Chcę dojść tu, czyli gdzie jestem? No żeby dojść gdzieś to muszę wiedzieć, #!$%@?, z którego punktu ruszam, dokąd zmierzam. Tu są ci zajebiści. Tu są kierowcy Mercedesa. #!$%@? mają samochody, mają części zamienne. Kto ci nakładł tego siana do głowy, że ty jako Kubica nie możesz mieć #!$%@? bolidu, w którym nie odpadają lusterka? Czemu masz takie myśli? No #!$%@?. Patrzysz, mówisz “Mercedes to #!$%@? nie ma miejsca, Ferrari to w ogóle #!$%@?ło ich, Red Bull #!$%@?ło ich, a już w ogóle te wszystkie zespoły F1,5 to chyba #!$%@? ktoś jest jebnięty, mi wystarczy Williams”. Skąd to masz? No masz Syndrom Barichello, #!$%@?, ale uwaga #!$%@?, świat się zmienił. Nie żyjemy już w czasach Schumachera. Heidfeld już nie jeździ, Villeneuve nagrywa jakieś #!$%@? piosenki. Już nie ma BMW Sauber, jeździsz w WILLIAMSIE. Tu się nie walczy o punkty, tu się nie walczy o miejsca. Tutaj mistrz F2 nie ma #!$%@? punktów. Łapiesz to? A więc ŁEJKAP #!$%@?, ŁEJKAP. Obudź się i zacznij #!$%@? żyć. Masz mentalność i syndrom Barichello, nie uda się. Na świecie jest wszystkiego od #!$%@?, drukarki 3d drukują bolidy, za chwilę będą drukowały kierowców, inżynierów. Wszystko jest dostępne, tylko weź się #!$%@? do roboty. Zacznij #!$%@?ć. Zacznij cisnąć. Kupujesz gówna, samochody rajdowe, rowery szosowe, #!$%@? rzeczy, kupujesz piętnastą parę okularów przeciwsłonecznych, po co ci to? Masz kupić sto książek. Nie kupujesz Cugowskiego? #!$%@?, nie kupuj Cugowskiego, nie kupuj swojego życiorysu, #!$%@?. Specjalnie cię obrażę, weź #!$%@? znajdź sobie innego idiotę, który będzie za ciebie pisał. Znajdź kogoś #!$%@?, kto ci sprzeda wiedzę, ale kup tą wiedzę, nie #!$%@?, zastosuj ją, zastosuj, ciśnij, książka dziennie, herbatka u Toto raz w tygodniu, wyjazd #!$%@? na rajdzik chociaż raz na kwartał, ciśnij, ciśnij, ciśnij, ciśnij. Bez rozwoju jesteś w dupie. Bez rozwoju jesteś w dupie. Jak prześpisz, jak nie będziesz się rozwijać, to jest po tobie. Over, Game Over #!$%@? i nie masz tu sześciu sezonów, masz jeden, i co z nim robisz?

#f1 #kubica #heheszki #pdk
badziebadla - Kto Ci #!$%@? ukradł marzenia do #!$%@?? 
Bez rozwoju jesteś w dupie, ...

źródło: comment_5dU3ee7qqrA3GWxZ1CwIn0pJYLbQiY8O.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz