Wpis z mikrobloga

@illa_a: Jestem z Białegostoku i tutaj z fryzjerami czy barbershopami, które wyrosły jak grzyby po deszczu nie ma za dużej różnicy często poza ceną. Byłem w wielu salonach, takich Grażynek i Karynek jest sporo, zetną za 15-25zł okej, ale nigdy nie byłem zadowolony, żaden przeciętny fryzjer nie potrafił dopasować włosów do moich wypukłości na czaszce nad uszami. U balwierzy byłem wielu. Przedział cenowy również różny, tak samo umiejętności które nie
  • Odpowiedz
@illa_a: w Austrii sprawdzali te same usługi dla kobiet i mężczyzn i doszli do wniosku że kobiety płacą więcej.
Prasowanie kobiecej blouse ( top CzY jak to po polsku) z męska koszula gdzie był ten sam materiał bez dziwactwa kosztowało dla kobiet ok. 2,2 euro wiecej za sztukę.
Fryzjer. Obciecie krótkich włosów tej samej długości było zawsze o jakieś 20 euro drożej.
Żadnego obiektywnego uzasadnienia.
Też się zawsze zastanawiam że
  • Odpowiedz
@Shatter: no nie oszukasz matematyki tylko że nie bierzesz pod uwagi wiele innych czynników. Gdzie leci linia, ile zostanie zostawione, pod jakim ciężarem włos się układa itd itp.
Dobrze zrobione włosy wyglądają dobrze u mnie przez miesiąc, średnio nawet przez 2.
Słabo zrobiona fryzura wygląda źle przez miesiąc i może nigdy średnio się nie ułożyć przez następne 2.
Mam fryzjera za 25 zł i jest okej, lepiej niż turas w
  • Odpowiedz