Wpis z mikrobloga

@JakovKarnic hmmm ciekawe dlaczego nikt nie protestuje przeciwko temu? Wydaje mi się że da się to spokojnie załatwić prywatnie u lekarza i jest to zajebisty sposób no ale obrońcy cudzej wolności nie mieliby przeciwko czemu biadolić.
  • Odpowiedz
@scotieb: hej, na poważnie pytam, bo mnie to naprawdę ciekawi, z którego to było odbytu? Możesz wskazać paluszkiem gdzie jest cokolwiek o braku zabezpieczenia i rozwiązłości, na podparcie swojej tezy, czy będziesz tylko coś szczekał o Chadach i innych tinderkach, do osoby w wieloletnim związku bez profilowego na facebooku czy konta na instagramie, o tinderze nie wspominając?
  • Odpowiedz
nikt nie protestuje przeciwko temu?


@mikeeho: ale wiesz, że gdy ten lekarz wpadnie (co jest możliwe), będzie miał #!$%@?. No ale po co zmieniać prawo, lepiej zostawić martwe paragrafy, które raz na parę lat będą niszczyć życie jednostkom (kto by się tym gównem przejmował, ważniejszy konserwatyzm, niż życie ludzi)

Wydaje mi się


@mikeeho: wydaje
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kraglapyrka #!$%@? mnie obchodzi twoje zdjęcie na pejsbuku ale jak już piszę to coś ci odpowiem p0lko
Ciekawe jakie osoby częściej nie akceptują i próbują się pozbyć ciąży...dupodajki imprezowe i ich ogiery czy pary w długoletnim związku?
  • Odpowiedz
wazekotomia


@mikeeho: Pewnie bazują na tym, że można przywrócić płodność po tym zabiegu.
Ale nie zmienia to fakty, że podwiązanie jajników odwracalne już nie jest i jest zakazane (jeśli inne medyczne względy itd. itp.)
  • Odpowiedz