Wpis z mikrobloga

@Fenyloetyloamina-_: Na 40mg moi znajomi jeździli rowerami po mieście, więc jak chcesz żeby cię kompletnie zmiotło to za mało, ale na pierwszy raz jest to spoko dawka jak jesteś pewny, że chcesz dość intensywne doświadczenie na pierwszy raz. Albo polubisz albo nie.
  • Odpowiedz
@Fenyloetyloamina-_: To szczerze jadłbym 60mg ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten 4homipt ma moim zdaniem troszkę większy bodyload na początku od innych psychodelików, więc jak będziesz się czuł niekomfortowo to miej w głowie świadomość tego, że to przejdzie.
  • Odpowiedz
@Fenyloetyloamina-_: hometa może i 40 mógłbyś #!$%@? ale on jest bardziej wizualny a mniej rozkmin (choć też są, nawet nie mało). Dodatkowo homipt ma mocniejszy bodyload niż homet i 60 to byłoby zdecydowanie za dużo. Oczywiście zakładam że nie ważysz 120 kg bo wtedy to 40 może i by można było #!$%@? dla naprawdę mocnej fazy
  • Odpowiedz
@Fenyloetyloamina-_: przy normalnej wadze raczej ta. Jak ważysz 120 kg to źle nie będzie, mocna faza po prostu. Upewnij się że będziesz mieć pusty brzuch, ja na homecie czułem duży dyskomfort jak byłem najedzony. No i na pusty mocniej klepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fenyloetyloamina-_: ogólem 20 to dla normalnego człowieka dawka satysfakcjonująca ale widywalem opinie że może delikatnie więcej np 25 byłoby idealnie. Ale myślę że to przeważnie sajkoświry i po prostu osoby dużo ważące takie odczucia miały.
  • Odpowiedz
@Fenyloetyloamina-_: znaczy ja bym osobiście się upewnil np czytając hyperreala, neurogroove albo reddita i opinie o podobnych dawkach za pierwszym razem. Ale ja kierujac się teraz logika i jakimś doświadczeniem i wiedzą stawiam, że jeśli 20 mg większość osób bez ogromnej nadwagi i bez doświadczenia jest usatysfakcjonowana, to dwa razy tyle na chłopski rozum powinno być mocno xD
  • Odpowiedz