Wpis z mikrobloga

Chciałbym wymienić klawiature w moim Asus x550vb, bo nie dziala kilka przyciskow

Kiedyś w jednym serwisie powiedzieli mi, że taka naprawa może kosztować ze 300-400zł, bo trzeba cały blat wymieniać i coś tam coś tam, ale raz jeden wykopek pisał mi, ze rzeczywscie jesli chcialoby sie to profesjonalnie zrobić, to cały palmester do wymiany, ale można też po prostu jakoś odkleic starą i przykleić nową klawiature.
I właśnie nie wiem co konca o co kaman. Bylem ostatnio w serwisie, zapytać ile bedzie kosztować wyczyszczenie laptopa (przegrzewa sie) + wymiana klawiatatury. Gościu poweidzial, że czyszczenie jakies 40-70zł(w zaleznosci od laptopa), a wymiana klawiatury okolo 100zł.

Tylko prosiłbym o wytłumaczenie mi o co chodzi z tym klejeniem, bo nie wiem jak to wytłumaczyć serwisie, jak powiedzialem o tym klejeniu gościowi z serwisu, to chyba nie kumal,, bo nie potwierdzil ze tak sie da. Musialbym mu przyneisc tego laptopa zeby se obczail. No ale to juz wtedy bede placil, a całego blatu nie bede wymienial bo jest drogi, a laptop ma juz 6 lat

Najtansza klawiatura jaka znalazlem na allegro https://allegro.pl/oferta/klawiatura-asus-x550c-x550ln-x550v-x550vb-x550vc-7671664803 - kupować?

#laptopy #pcmasterrace #informatyka
  • 15
  • Odpowiedz
@cysiekw: @domYnyk: Widze szczegolnie po tym pierwszym filmiku, ze jest duzo jedbania, i nie zawsze tez rozumiem co gościu robi, więc chyba lepiej byloby to oddac do serwisu... tylko ze to jakaś niestandardowa wymiana. Nie wiem, czy mam im filmik pokazać, czy jaki #!$%@?
  • Odpowiedz
@lastro normalnie panie mam laptopa i klawiatura jest zgrzana z palmrestem czy wy umiecie to wymienić jak przyniosę /kupicie sama klawiaturę w cenie odpowiednio niższej niż cały nowy palmrest z klawiaturą? Normalna cena za taką usługę to 100zl plus koszt klawiatury
  • Odpowiedz
Ja bym wziął tą drugą greencell specjalizuje się w bateriach, ale polecam firmę, jak zdecydujesz się sam wymienić to dobrze podepnij taśmę od klawiatury. Jak kolega powyżej mówi za taką usługę do 100 zł w serwisie w którym pracowałem było to 70 zł :)
  • Odpowiedz