Wpis z mikrobloga

@Silver86 ja to lubię takie jak mam swoje, grube i wielkie ^^ takie cienkie mi się kojarzą że starymi babami co im wypadły i se markerem narysowaly. Pelno takich starych u mnie to każda ma takie ¯_(ツ)_/¯ u młodych działa trochę antykoncepcyjne dla mnie.
  • Odpowiedz
@kholat1945: nie kazdy ma naturalnie grube i geste, obejrzyj sobie filmiki jak wygladala ewolucja brwi na przestrzeni lat, raz mega grube raz cieniutkie, kwestia mody i co sie komu podoba i co komu pasuje, prosta kreska a kształt w miare ok tez robi różnicę, wiecznie jakies uwagi do kobiet macie a niic nie robicie ze sobą, a jesli odstrasza to spoko bo mi dobrze samej choc sa tacy którzy widocznie musza
  • Odpowiedz
@Silver86 kwestia gustu, ja swoje reguluje i wyrywam bo bym miał jedną zamiast dwóch xD moja kobieta niestety ma słabe ale jak pomaluje to git, a szwagierka se wyrywa i ma takie jak ty xD ale co się komu podoba. Faceci lubią wysokie i chude a mi się wysokie i chude niezbyt podobają tylko dziwne że na początku brwi masz ładna gruba a potem już nie...
  • Odpowiedz
@Silver86 to drugie też ładne jak nie ma tych kresek i widać włoski. Na tych pierwszych to jak giga karyna. A tutaj to już fajnie. Git ładnie jak widać że ta są brwi swoje włoski a nie taki marker.
  • Odpowiedz
@kholat1945: mejbi, ale z daleka to slabo widac takie brwi nie zrobione i jakos lubie te moje "karynowate" ;p, i to pierwsze to zoom więc nie widac słabej cery i dołow pod oczami, poza tym jasne oczy bez makijazu takie bez wyrazu są ;p
  • Odpowiedz