Wpis z mikrobloga

@sylwke3100:

O, taka podwójna jest lepsza, przynajmniej w niektórych miejscach, np. tam gdzie 3/4 pasażerów podchodzi od drugiej strony, a na długim przystanku stoją dwie tablice, każda pokazująca rozkład dla innych linii - trzeba się przepychać między ludźmi by się dostać od strony wyświetlacza.

Dotąd takiej nie spotkałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100:


O, taka podwójna jest lepsza, przynajmniej w niektórych miejscach, np. tam gdzie 3/4 pasażerów podchodzi od drugiej strony, a na długim przystanku stoją dwie tablice, każda pokazująca rozkład dla innych linii - trzeba się przepychać między ludźmi by się dostać od strony wyświetlacza.


Dotąd takiej nie spotkałem.

@Montago: Tylko że to jest dobre jak masz kilka stanowisk na jednym miejscu - tutaj pokazuje oba kierunku (gdzie stanowisko jest po
@sylwke3100:

Aaa, czyli to nie dwustronnie ten sam rozkład?
To nie wiedziałem, pomyślałem o ułatwieniu odczytu przy 2 stanowiskach na jednym przystanku, tak żeby stojąc na odcinku pomiędzy tablicami widzieć cały rozkład najbliższych autobusów...
@sylwke3100: Zabrze - Rokitnica, na pętli też zamontowali 6 takich, na identyczne też są przygotowane miejsca na dworcu przy Goethego (raczej też dwustronne, bo są w takich miejscach, gdzie by to było wskazane)