Wpis z mikrobloga

Witam. Chcialbym przestrzec przed sluchawkami firmy Buxton, a dokladniej model BHP 7501.
Ale od poczatku... Aktualnie mieszkam w Czechach, pewnego dnia wybralem sie do sklepu z elektronika Electro World.
Przegladajac produkty natrafilem na w/w sluchawki, przekonala mnie cena (ok. 120zł) oraz wyglad, wiec je kupilem.
Po powrocie do domu, rozpakowalem je, i podpialem do komputera kablem Jack..Jak na ta cene to dzwiek jest znosny, brakuje jedynie troche niskich czestotliwosci.. Sluchawki kupilem dnia 18.09 i wczoraj przestala mi grac lewa sluchawka, ta co ma w sobie panel. Jako ze w czechach gwarancja na sprzet wynosi 2 lata, wybralem sie dzis do sklepu celem reklamacji. Mily Pan nie robil problemu z braku opakowania i wymienil mi je na nowe... Po powrocie do domu, podpialem je przez Bluetooth do telefonu... Przesluchalem 1 utwor i .... lewa sluchawka zaczela grac ciszej... Wystarczylo 5 minut i praktycznie ta sama usterka....Jutro ide ponownie do tego sklepu, ponownie skladam reklamacje i zadam zwrotu gotowki... Moze jest tu jakis uzytkownik tego modelu i tez moze powiedziec czy taka sytuacja miala miejsce?
#sluchawki #buxton #electroworld #czechy #elektronika
Pobierz YellBe - Witam. Chcialbym przestrzec przed sluchawkami firmy Buxton, a dokladniej mod...
źródło: comment_be1hMUZj3ty8wnfpkr8qeB4RrZu2n19j.jpg
  • 2