Wpis z mikrobloga

Zajrzałem właśnie do regulaminu Allegro Smart i jest tam zapis mówiący, że:

Korzystając z Usługi Nabywca może wskazać do 10 adresów, na które mogą być dostarczone Towary w ramach Usługi, bez ponoszenia wskazanej przez Sprzedającego opłaty z tytułu dostawy (art. II ust. 3 lit. a Regulaminu).


Co to znaczy, że adres jest "wskazany"? To są te użyte wcześniej i zapisane, z których można szybko wybrać jeden przy zakupie?

To znaczy, że mogę mieć 10 zdefiniowanych i żeby mieć darmową dostawę na adres nr 11, to muszę przy jego dodawaniu usunąć jeden z tych 10?

#allegro #kiciochpyta
  • 5
@piernikwkropki: Wydaje mi się żę tak jest właśnie, że 10 możesz mieć zapisanych i musisz usuwać bądź edytować.

Z drugiej strony nie ma to żadnego znaczenia, możesz równie dobrze zamawiać paczki na zmyślony adres, kod paczomatu i tak idzie na numer telefonu i maila i wybiera się go oddzielnie, a tu adres nie ma znaczenia. Z punktami poczty to samo bodajże, na paczce jest tylko imię i nazwisko, nie ma adresu.
@Kakaladze: to, że mogę zamawiać do dowolnego paczkomatu, to wiem.

Pytanie czy w regulaminie chodzi o te zdefiniowane adresy. Bo może być też tak, że adres = konkretny paczkomat i znaczy to, że możesz w ciągu roku "wybrać" 10, do których będzie darmowa dostawa.

Wołam @allegropl, bo zapomniałem poprzednio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@allegro_pl: ok. Czyli jak rozumiem adres! = konkretny paczkomat.

Czy 2 takim razie "adres" w regulaminu to komplet danych: imię i nazwisko (ew. nazwa) + adres fizyczny?
Czy może "adres" w regulaminu obejmuje tylko fizyczną lokalizację bez imienia + nazwiska lub nazwy?