Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie denerwuje jak Tajge bluźni co drugie słowo przy dobrej dupeczce? Ktoś już pisał, że ATAT ma w arsenale coraz mniejszy zasób słów. Analfabetyzm nie postępuje, on galopuje i leci z górki..

@Topgniottegotypu ogarnij @mateusz-kupiec, żeby tak nie przeklinał przy Blondi bo to aż niesmaczne. Bez kitu muszę oglądać to na raty w przerwach na s#anie.
No chyba, że loszka lubi bad boya to am sory am sory jaksięmówi. Może to ja nie wiem, nic nie wiem i jestem flagOm!

#bonzo następny kloc będzie u Ciebie na wycieraczce jak nie zmienisz swojego niemiłego zachowania! Ben ben! #patostreamy
  • 11
@Joint-Wayne: scenariusz jakiś musi być, ale nie ma takiej siły we wszechświecie, żeby Tajge nauczył się dwóch zdań na pamięć, stąd dużo cięć materiału. Rzucają mu np. hasło duże klocki hamulcowe, a on później w swoim stylu (powiedzieć Wam czy nie powiedzieć.. aaaa zapomniAEM, trzeba pracować i iść do przodu..) rozciąga to strasznie.
Czego wielu użytników być może nie wie, to zbyt duże zagęszczenie zgierszczyzny oraz ciągłe powtarzanie tych samych fraz
@Wawrzyniec_Pruski: W filmie z Porsche naliczyłem jednego bluzga. Co do zagęszczenia, kojarzysz Wojciecha Suchodolskiego? Typ siedzi w melinie, żre jakieś gówno, pokazuje braki uzębienia i powtarza 10 słów na krzyż przez 20 minut. A ludzie oglądają to tysiącami i jarają się każdą bzdurą z jego ust. A to jest w kółko to samo od paru lat. Tam to jest dopiero prosty koncept, kanapa, menel i gadaj bzdury o niczym oraz co
@Topgniottegotypu: weź go tam raz ustaw na jakiegoś grilla, niech nagrywa bełkocząc te bzdury i przy okazji obraca kiełbaski mówiąc że jadąc Porsche Kareta najlepiej jest po kiełbasce z Żabki. Kurła brakuje mi gniotów z kuchni, może tym da się jakos to nadrobić. Bendz.