Wpis z mikrobloga

Czasami zastanawiam się co kieruje ludźmi przy takich negocjacjach. Konsole wystawiłem za 400 zł wydaje mi się, że cena jest w sam raz nawet jak za gównianą VITE, ale tutaj kolega Jakub powalił mnie swoją propozycją. (_ )

Nigdy się w to nie bawiłem, pewnie mało kto to zauważy, ale najbardziej plusowany komentarz wysyłam i wrzucam dalsze ss'y z rozmowy z naszym rekinem biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #olx #olxnieallegro #psvita #sprzedam
mkeeey - Czasami zastanawiam się co kieruje ludźmi przy takich negocjacjach. Konsole ...

źródło: comment_2EiXp60PhisT5ER9kkTvJVKsszdeLq9V.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkeeey: ale to jest skuteczna metoda. Czasem ktoś sprzedaje bo jest w ciężkiej sytuacji. Znikąd się te oferty nie biorą. Ludzie się zgadzają to inni próbują. Vita już nie jest gówniana. Za mniej niż 350 nie opłaca się oddawać
Vita już nie jest gówniana


@vieniasn: skąd ten wniosek? Mam konsole kupioną od premiery i przeszedłem na niej może z 3 albo 4 tytuły? Jak dla mnie totalnie brakuje takich topowych tytułów które wychodziły na PSP
@Egzaltowana_twoja_z_dziecmi: Takie wiadomości też dostawałem, ale były bardziej rozbudowane. Miałem zarys całej historii, aż się troche żal człowiekowi robiło, ale na sam koniec tekst >nawet taka rzecz jak konsola pomoglaby nam w chorobie Amelki ¯\_(ツ)_/¯
@mkeeey: Ewentualnie
1000zł to dobra propozycja za tyle może iść.
Jak napisze że proponował 100
Nie no niemożliwe, trzeba by było zupełnie nie mieć godności żeby dawać 100. Myślałem że trafiłem na bogatego człowieka doceniającego ten świetny sprzęt. Ale ok może być stówka jak dodasz do tego klatkę na gekona, 40 kilo karmy dla rybek a twoja żona zrobi mi loda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Just_Doesnt_Know: nie mam pojęcia. Ja tylko emuluje PSP i PS1. Jest retroarch ale niby działa jak gówno. Emulatory GBA działają dobrze. Zapraszam na reddit. Jedyne co musisz mieć to Vita i sd2vita dla oszczędności. PSP sprzedałem za 190 a vite kupiłem za 300. Teraz się opłaca szczególnie.