Wpis z mikrobloga

W #wolt dużo więcej płacą, że sami Polacy jeżdżą? To miłe, gdy nie ma problemu z dostarczeniem jedzenia, dojeżdża ciepłe i możesz normalnie w razie czego pokierować telefonicznie. Ostatnio jakiś gostek na oko 16-lat przyjechał, to też fajne że możesz komuś się dołożyć do pracy wakacyjnej

Cena taka sama jak w Uberze, wiec nie rozumiem po co zamawiać przez Ubera xD McDonald'sa też już mają

Ktoś wytłumaczy?

#ubereats
Radek41 - W #wolt dużo więcej płacą, że sami Polacy jeżdżą? To miłe, gdy nie ma probl...

źródło: comment_tUp3iGu4dSxMnaxwRrO05Kcz49MhxS7e.jpg

Pobierz
  • 7
@Radek41: Nie wiem skąd taka opinia, porównam pyszne z Uberem.
Drogo? Dużo restauracji z darmową dostawą, albo za 5 zł, Uber minimum 8zł z tego co widzę.
Mało restauracji? Tu gdzie akurat teraz jestem ponad 200, Uber -150.
Duże minimalne kwoty? Nie zauważyłem, ale raczej lepiej niż na Uberze.
Brak dobrego trackingu? Jest identycznie jak na Uberze, a nawet lepiej, bo jest płynny tracking na żywo, bez skoków jak (z tego
Ja zamawiam tylko z Wolt - fajnie wspierac lokalnych ziomkow, stawki dla kurierow sa dobre, a wymagania wyzsze. Support jest zawsze pomocny jezeli cos sie dzieje. W Wawie jest McD, w innych miastacg ma niedlugo dojsc.

Pyszne - sredni czas czekania 1,5h, bo oni nie maja swoich dostawcow tylko restauracje musza sobie same ogarniac dostawy, a ci daja tylko platforme i ciuchy

Uber - bez komentarza, tak beznadziejnej uslugi z supportem i