Wpis z mikrobloga

Jak mierna musi być obecna władza, że część ludzi pomimo tych wszystkich afer związanych z PO coraz bardziej tęskni za Tuskiem xDD Jak widzę czym raczy nas obecna władza o 19 w dzienniku, to też zaczynam za nim tęsknić.

#neuropa #polityka #bekazpisu
  • 10
  • Odpowiedz
@imateapot: W jaki sposób? 50% OFE to były obligacje skarbu państwa które z dniem przejścia na emeryturę państwo by samo od siebie odkupiło i trafiłoby do ZUS.
  • Odpowiedz
@Greg36: a kto im kazał kupować obligacje skarbu państwa? Buzek tworząc ta ustawę o OFE czy ktoś później? I co wtedy, w momencie tworzenia OFE mówił główny koalicjant rządu, czyli pan Tusk?
Sami najpierw tak napisali ustawę, że później wspaniałomyślnie mnie okradli. A niech spadaja.
  • Odpowiedz
@slapdash: 500+ ratuje nerwy zgaduje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@kezioezio: w sumie ciekawi mnie tylko jedno juz kiedy polska zostanie zeszmacona do takiego momentu ze zadne z panstw nie bedzie chcialo z nia rozmawiac dzieki polityce PiS. Mozna wytknac palce duzo afer PO ale pisiory robia to samo co poprzednia partia + psuja to co bylo budowane od wolnej polski. Ja tylko licze na
  • Odpowiedz
@elementbn:
@elementbn masz na myśli zuscoiny (ZUS i jego wirtualne konta)? Przecież na koncie ZUS nic nie ma. Mówił o tym prof.Gwiazdowski gdy był prezesem ZUS. To co ludzie wpłacają teraz, to ZUS wypłaca teraz i za 10 lat przestanie, bo skończy się hajs.
To już Bitcoin jest bardziej pewny jako emerytura
  • Odpowiedz