Wpis z mikrobloga

Mieli, mirabelki.
Czy Ci co korzystają z Geniptv też mają taki problem, że za każdym razem gdy leci LE i LM to polszmaty premium są nie do obejrzenia - ścinają non stop? Pomijam kwestię przeplotu tych kanałów, bo to jest sama w sobie porażka.

Zastanawialem się też, czy nie macza palców tutaj dostawca neta (Vectra) ale u poprzedniego providera było to samo (no i VPN też nic nie zmienia, więc na 99% to odpada)

Pytam, bo chciałbym się dowiedzieć czy inni z PL też mają ten problem. Irytuje mnie już zgłaszanie tego na ich oficjalnym forum, gdzie wciąż temat jest zlewamy, a widzę, że chyba tylko ja u nich to zgłaszam. Może jeśli Wy również macie problem to piszcie im na forum, niech zobaczą, że jest to problem globalny.
Ja osobiście oglądam na BT sport's luv w 4K na viasat se, jednak inni lokatorzy chcą oglądać z polskim komentarzem.

#iptv #geniptv
  • 4
@johnmorra: akurat w normalne dni nie ma problemów z tv od Gen. Maja wszystkie kanały, mirrory (po 2, 3) no i nie ma problemów jak u ruskich, ze co chwilę są off, bo to konserwacja, zmiana itp. Irytuje mnie jedynie okres meczowy u nich, bo dla mnie jest to nie do oglądania na polskich kanałach. Chcę dlatego poznań opinię innych użytkowników GenIP
@Klinton: teraz na 6 miechów wziąłem także zmieniać nie będę (w sumie to mam już kontynuację od ponad 9 miesięcy) - z TV korzystam okazjonalnie (nie ma sensu marnować życia na pierdoły) - po prostu od czasu do czasu lubię coś obejrzeć czy to mecz czy jakiś dokument. Bardziej chodzi o to aby się dowiedzieć kto z Mirasów korzysta i czy też miewa takie same problemy z dostawcą Gen (inaczej franqie