Wpis z mikrobloga

@snajpex: kebab box w sevi/turkuskebab/dara(frytki z posypka), w karpacie frytes (mieso z frytami w picie) i normalna pita dzis probowalem w turecki kebab obok kwiatkowskiego i byla gituwa
  • Odpowiedz
@snajpex: Pomarańczowa budka (ale to dla prawdziwych smakoszy, trzeba mieć odpowiedni iloraz inteligencji, żeby zrozumieć smak tego kebaba #pdk), Karpat jest w porządku, a ostatnio zaryzykowałem dworcowego Big Kebapa przy PKS-ie i bardzo miło się zaskoczyłem.
  • Odpowiedz
@Zimnok: byłem tam kilka razy, chyba zawsze złego dnia w złym czasie. 1 dzieczyna przy kasie i jedna przy kebsach mimo (o zgrozo) długiej kolejki, pomylone zamówienie, suchy kurczak, w lecie nie da się tam siedzieć - klima wyłączona i przy stolikach ze 40 stopni. Da się o wiele lepiej zjeść za tą cenę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Endariot: to chyba mówimy o innym davisie. W tym roku byłem może z 6 razy i jeszcze nie pomylono mi zamówienia a klima działała, nawet była kartka żeby zamykać drzwi bo jest klimatyzowane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Endariot: wiadomo że inne kebsy lepsze, dla mnie np dara, ale idzie się nawet najeść za tego za 5 zł i to dobra opcja, bo niska cena.
  • Odpowiedz