Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie spokojnie i już mogę coś napisać. Ciekawe, co wyjdzie z tymi dowódcami, bo muszę przyznać, że nie wiem, co o tym myśleć. Ale mniejsza z tym.
Niby dobrze, że nerfią karty zadające więcej obrażeń, ale chyba jednak nie wszystkie. Wiedźmini z Nilfgaardu co jakiś czas dostają nerfa, a chociażby wiedźmy z potworów nadal są niezmienione. Foltest będzie działać tylko z kartami KP, więc z jego talii odpada kilka potencjalnych kart z rozkazem. Gremista będzie niszczyć Nilfgaard i będzie w większości talii Skellige. Draug dostał ładnego nerfa. Jeśli nadal niebieskie pasy będą grane to rozdarcie też będzie popularne. Nowa Yennefer zapowiada się bardzo dobrze i pasuje idealnie do Nilfgaardu. Bounty dostało małą zmianę, a Igor cooldown, zobaczymy czy to wystarczy.
#gwint
  • 8
@Noxgate: to jest ogromna zmiana z perspektywy bounty decków, wiedźmini nie byli nerfieni w sumie wcześniej i serritowi się po prostu należało, igor jest dużo słabszy, zwłaszcza bez carryover z lidera więc dziwi mnie, że nie kosztuje mniej. Dla mnie przerażającą kartą jest zew lasu.
Poza tym czekam na pełne patchnotes.
@kb134099: Jakiś czas temu Egan dostał nerfa, bo przestał blokować karty w talii, teraz Serrit; potem pewnie kolej na Letho :D Może i Serritowi się należało, ale to samo można powiedzieć o wiedźmach.
A co do bounty to racja, to było irytujące gdy przeciwnik oznaczał tak kilka moich kart, a potem je usuwał Borsodim albo oprawcą w jednej turze.
@kb134099: serio uważasz, że zew lasu będzie taki silny? ;o Na szybko to poza Oakiem i Barnabą ciężko znaleźć mi usprawiedliwienie dla 10 prowizji.

Zmiana Bounty bardzo fajna. Igor też spoko (chociaż mogliby mu zmniejszyć koszt prowizji o jedną). Wielka skoda że nie znerfili Keiry i Roche i nie wprowadzili zmiany BSS. "Row lock" na Draugu bardzo fajny a karta zostaje przy tym wciąż bardzo silna. Kolejny buff Franczeski :D

Oddzielenie