Wpis z mikrobloga

dzień dobry, kupiłem mi9 i w zasadzie zdecydowałem się na case spigen rugged armor (chyba że polecacie coś lepszego do tych 50zł). jakie szkło zakupić do tego, które nie wadzi tej obudowie, jest trwałe i czytnik działa dobrze? słyszałem pozytywne opinie o polskim bananie, niektórzy mówią dobrze o wozinsky, a może warto się zainteresować nilkinami czy 3mk? ogólnie to jestem straszną ciapą i telefon mi czasem wypada z rąk i zależy mi na dobrej ochronie

#mi9
#szklohartowane
#telefony
#zakupyzchin
#xiaomi
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mnkmnk: Mam to samo etui i idealnie pasuje z 3mk szkłem hybrydowym, czytnik też świetnie się spisuje.
Wgraj sobie xiaomi.eu bo brak powiadomień na pasku denerwuje ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mnkmnk: Zwykłą, bo nie wiem czy 3d wejdzie ze Spigenem. Ta za to pasuje prawie idealnie, po bokach zostaje z milimetr, a na górze i dole ze 2 milimetry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anthoris: To kup mi 9t pro. Nie ma tego problemu, bo nie ma notcha. Jak na tak dobry telefon za 1,6k z takim małym minusem da się żyć, a że ja zawsze lubię mieć roota na każdym urządzeniu, to mi to wcale nie przeszkodzało, że coś trzeba wgrać. Bardziej bolało, że trzeba tydzień czekać na możliwość odblokowania.
  • Odpowiedz
@Luszian jakoś przeszło bawienie się w instalowanie nowych tom, root. Jakoś nie widzę już w moim przypadku sensu.oby tylko opragramowania stabilnie działało jak w p9 lite 2016.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anthoris: MIUI działa bardzo stabilnie, lekka i przyjemna nakładka. Ma swoje ograniczenia na wersji global i tyle. Xiaomi to najprostsze telefony do wgrywania romu. Dla standardowego użytkownika smartfona nic tam nie trzeba się bawić, chyba że ktoś kupił z Chin. A bardziej zaawansowany użytkownik w każdej nakładce znajdzie jakąś wadę, która będzie go irytować.
  • Odpowiedz