Wpis z mikrobloga

@sernik92: najlepiej 27 września cały zestaw w dobrej cenie. PS4 Pro najtaniej widziałem w cenie 1400 zł na Allegro. Zastanawiam się czy czekać do 27 i w sklepie kupić (i czy będzie tego dnia już taki zestaw dostępny) czy osobno preorder + konsole.
@k4cz0r: Tutaj niestety nie doradzę, zawsze brałem samą fifę w pudełku w dniu premiery. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zestawy konsola+Gears5 już jakieś widziałem w przedsprzedaży w sieci, ale to edycja limitowana samej konsoli, to też może jakoś inaczej się odbywa z dystrybucją... Nie masz żadnej konsoli, czy po prostu chcesz od razu zrobić upgrade konsoli wraz z nową FIFĄ?
@k4cz0r: Jak będziesz miał konsolę, to już w coś innego też warto pograć. :D W takim wypadku już musisz poszukać po necie, która konsola bardziej Ci pasuje, bo platformy różnią się grami i usługami. :D 3 lata temu kupiłem Xboksa do fify, a teraz już coraz dalej od fify uciekam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sernik92: mailem już PS4 i grałem już. Platforma to napewno PS4 tylko szukam w dobrej cenie, bo to co obecnie jest promocją jest śmiesznym żartem w porównaniu z zeszłym rokiem.