Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #wlosy #wlosomaniaczka #pielegnacja #kosmetyki #kreconewlosy

Jest sens przerzucać się na CG jeśli ma się łojotokowe zapalenie skóry głowy?
W praktyce by wyglądało tak, że bym mogła stosować tylko odżywki, maski i stylizatory. Szampony, nawet jeśli nie ma stanu zapalnego, mogę stosować tylko specjalistyczne.

Da się być curly girl na leczniczych szamponach czy nie ma sensu się w to pakować bo nie będzie efektu?

@wwwlosy_pl
  • 9
@MrsHyde: Można być curly girl :) Mi masowo wypadają włosy, używam od jakiegoś czasu szamponu leczniczego na wypadanie. Robię OMO - najpierw maseczka Garnier Hair Food Banan, potem myje szamponem leczniczym, na końcu odżywka z olejem kokosowym Nature Box, stylizator to żel Syoss Man, potem suszenie dyfuzorem zimnym powietrzem. Robię tak od kilku miesięcy, moje loki odżyły i są mocno nawilżone, a włosy powoli robią się bardziej gęste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lonate: Czyli proponujesz włosy myć najpierw odżywką, a potem szamponem leczniczym? Tak się zastanawiam czy jedno w tym przypadku nie wyklucza drugiego, mam tu na myśli właściwości.. i czy moja skóra głowy od takiej mieszanki nie zwariuje...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lonate: Chciałam do Ciebie na priv napisać, ale masz zablokowane. Gdzie zaopatrujesz się w kosmetyki (odżywki, maski, stylizatory.... oprócz szamponów :p)? Ja dopiero przymierzam się do zakupów i wypatrzyłam sobie parę rzeczy na napieknewlosy.pl u Agi, się może są lepsze opcje? Widzę też, że z Wrocławia jesteś, są tu może jakieś perełki stacjonarne? Możesz polecić jakieś pewniaki na start? W Rossmannie itp coś coś takiego można kupić czy średnio?
@MrsHyde: większość kupuje w rossmanie, aczkolwiek ciężko znaleźć rossmana gdzie jest wszystko (polecam na rynku na Olawskiej Rossmanna, tam weszłam wczoraj i jest większy wybór). Odżywkę z kokosem z Nature Box mimo ze jest ofercie Rossmanna to nie widziałam od jakiegos miesiąca w żadnym sklepie, także zamawiałam ostatnie 2x w jakimś randomowym sklepie
@MrsHyde: pewnie, da się! cg w ogóle nie wyklucza szamponów, wprawdzie dozwolone są "low-poo", czyli łagodne, alu u Ciebie to jest wyjątkowa sytuacja. Myj nimi samą skórę głowy w czasie kuracji, na resztę normalna pielęgnacja i stylizacja. Po zakończeniu kuracji możesz spróbować cg z low-poo a nawet myciem odżywką, czemu nie!